3D Opera

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve nonono20 tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. nonono20

nonono20 User

Selamlar, ekran kartım ve diğer donanımlarım güncel, aynı şekilde flash player güncel.

Yandex, maxthon, chrome gibi tarayıcılarda 3D oynayabilirken, opera da 3d oynayamıyorum.

Yine şunu belirtmek isterim ki, operayı bilgisayara kurarken, setupun sonuna kadar geliyor, masaüstüne simgesi felan çıkıyor ancak setupun sonunda bekliyor. Saatlerce beklediğim oldu setup tamamlanmadı.

Mecburen setuptan quit attım. Tahmin edebileceğiniz üzere biraz problemli, her zaman açılmıyor. Şansına açıldığı oluyor. Açıldığı zamanlarda da dediğim gibi darkorbit 2d olarak başlıyor. Bu opera için temiz bir kurulum yapmak için fikirlerinizi de bekliyorum. Teşekkürler

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Daha önce ne opera kurulumda ne de kurulum sonrasında 3d'de oynamada problem yaşamadım, bu nedenle maalesef yardımcı olamıyorum fakat bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.

İyi forumlar.