3D sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve agnostiklive tarafından 18 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yaklaşık 1 ay kadar önce aynı pc de 3 boyutta oyunumu oynayabiliyordum ama şuan ne yaptıysam ettiysem 3 boyuta gecemedim. flash ı sildim kurdum tarayıcıyı sildim kurdum cerez felan hepsini denedim ama 3 boyuta gecemiyorum bir türlü yardımcı olurmusunuz ?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Ne tür bir hata veriyor

3. [​IMG]

böyle bir sorun var.

yaklaşık 1 ay önce aynı pc ve donanımla 3D yi rahatlıkla oynarken şimdi acılmıyor.
    tarayıcı indirip kurdum, flash aynı şekilde cerezleri temizledim ama 3D acılmıyor :(

4. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Ekran kartı driver'ınızı güncellemeyi denediniz mi? Bu, belki size yardımcı olabilir.

İyi oyunlar dileriz.

5. şuan onada baktım en iyi sürüm zaten yüklü uyarısını aldım modum

6. ateistkeci

ateistkeci User

Donanım hızlandırıcının kapalı olması nedeniyle kullanılamaz diyor,

Donanım hızlandırıcıyı kontrol ettin mi?

Veya farklı bir tarayıcı da oyunu 3D oynamaya çalıştın mı?

7. donanım hızlandırıcıyı yaptıım. şuan sadece mozillada 3D acıyor ama oyun oynanmayacak derecede kasıyor mozilla

8. ateistkeci

ateistkeci User

Farklı tarayıcıda açmak sorunu çözüyorsa önerim Opera veya Opera GX ile açman olabilir,

1 senedir Opera kullanıyorum ve Darkorbit'te çok nadir kasma sorunu yaşıyorum

Ayrıca dün Opera GX'e geçiş yaptım Darkoribt için ve gerçekten iyi bir performans veriyor bana

Opera dışında Yandex'in de iyi bir performans verdiğini söylüyorlar hiç denememiş olsam da Yandex'i de önerebilirim :)

9. dediklerinin hepsi yüklü ama maalesef 3D yi sadece mozillada acıyor ama onda da acayip kasıyor :) diğer tarayıcılarda anca 2 boyuta izin veriyor :(

10. ateistkeci

ateistkeci User

Bilgisayardan kaynaklı olma ihtimali var mıdır peki sistemin düşük olması falan?

11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Zamanında yani görevdeyken hazırladığım 3D Ayarları ile ilgili sss vardı. Hala duruyor mu bilmiyorum. Açıklamalar ve Sözlük bölümünü kontrol etmediyseniz bir göz atın derim. :)

12. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Burada belirtildiği gibi Flash Playerı güncelleyip ayarlarını yaparmısınız.Ayrıca burada da belirtildiği gibi ;
    İşletim sisteminin uyumlu olması 3 Boyutlu oyun sisteminin çalışmasını sağlayacaktır.Oyun sürümü değiştikçe bir miktar değişme olabilir.

İyi forumlar.

13. modum interner explorer ve mozilla da 3D oynuyabiliyorum ama diğerlerinde açmıyor :) sistem kaldırmasa onlarda da 3D açmazdı diye düşünüyorum :) bi çıkamadım işin içinden :) yıllardır kullanmadığım explorer olmasa 3D de oynuyamıycam :D

14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu durum ile ara sıra Flash Player sürümümün eski olması nedeni ile karşılaşıyorum. Buradan Flash Playerin yeni sürümünü indirip (isteğe bağlı seçenekleri kaldırmayı unutmayınız) kurarak deneme yapabilir misiniz?

İyi forumlar.