Geri bildirim 3D'de Kapı Boyutları

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Kurtul1944 tarafından 4 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Düzeltilmeli mi kalsın mı ?

1. Düzeltise iyi olur, küçük bug'lar düzeltilmeli.

33,3%
  2. Gerek yok. Oyunda hata aramayın.

66,7%
  3. Evet/hayır, şöyle olsa daha iyi ...

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Güncelleme mi bug mu karar veremediğim için buraya açtım. Yöneticilerim uygun gördüğü yere taşırsa memnun olurum.

Bu oynanışa herhangi bir etkide bulunmasa da görsel olarak beni biraz rahatsız etti. 2006 dan bu yana 13 yıllık bir oyunda bu tip basit hatalar bence olmamalı.
    Oyundaki gemiler, standart galaksi kapısına rahatlıkla sığarken Zeta'ya tam olarak sığmamaktadır. (Belki diğer kapılara da. Açmadığım için dikkat etmedim) Bu tip küçük hatalar bence düzeltilmeli. Kapıların boyutları gemilerin boyutlarına göre düzeltilmeli.

2. hata bile sayılmayacak birşey bu

3. Kurtul1944

Kurtul1944 User

bi ben mi çok takıntılıyım gemilerin kapılardan büyük olması çok saçma geliyor kusura bakmayın

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuz daha uygun bir bölüme taşınmıştır, ayrıca sizin de belirttiğiniz gibi durum sorun teşkil etmemektedir çünkü galaksi kapılarının gerek şekilleri gerek ise boyutlarında farklılıklar mevcuttur. Yine de raporlarımızda yer vereceğiz merak etmeyiniz.
    Konu ile başka bir sorunuz yada bildiriminiz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Kurtul1944 bunu beğendi.
  5. Kurtul1944

Kurtul1944 User

kilitleyebilirsiniz ilginiz için teşekkür ederim :)

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Kurtul1944 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.