Destek 3d'ye geçememe sorunu.

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve |►ИıGŦH¯´¯MΛЯΞ◄│ tarafından 19 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese selam, genelde oyunu 3 boyutlu oynayan birisiyim fakat ara sıra 2 boyuta geçer nostalji yaparım. Bu öğlen 2 boyuta geçtim ve bir daha oyuna girdiğimde bir türlü 3 boyuta geçemedim. Karşıma şöyle bir uyarı çıkıyor, tam olarak ben anlayamadım. Anlayan arkadaşlar ve yetkililer için aşağıya bir link bırakıyorum. Destek olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler, sevgiler. [​IMG]

2. Flash playeri güncelleyin ama büyük ihtimalle sorun ekran kartınız ile alakalı. Ekran kartı sürücüsü yeniden güncelleyin tabi bundan önce tarayıcıda geçmişi silip bir ön deneme yapın sonra bunları deneyin.

3. Çok teşekkür ederim, deneyip size döneceğim.

Önce hangara tıkladım, sonra adobe çalışmak istiyor dedi, izin verdim ve sorun düzeldi. Yardımın için çok teşekkür ederim dostum. İyi ki varsın. Mutlu uyu.:) Konu kilitlenebilir. :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Şubat 2019
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Benzer sorunu bazen bende yaşıyorum. Adobe Flash Playerin sürümü ile bağlı bir sorun. Gerekli güncellemeyi yaptıktan sonra sorun çözülecektir.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.