3M URIDIUMUM GITTI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 1PARS7 tarafından 25 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1PARS7

1PARS7 User

LCB-10 A TIKLADIM VE 3M ADET SATIN ALDIM FAKAT
    GEMİME 3M MCB-50 GELDİ VE 3 MILYON URIDIUMUM GITTI LUTFEN YARDIM

2. noktakoyam

noktakoyam User

yinede supporta yaz ama geri dönüşü olmaz diye tahmin ediyorum

3. EFKARLI

EFKARLI User

LCB-10 a tıkladığın halde MCB-50 gelmez kardeş belli ki görünüşleri çok benzediğinden MCB-50 ye tıklamışsın, supportun geri dönüşü olmasın zaten senin hatan

MUSTİ9330 bunu beğendi.
  4. ÜMİT*

ÜMİT* User

şöyle yanlış satın alma olması problem olmaması gerekiyor harcanmamışsa hesaptan 3m x3 çekilir uri iade edilir bu normalde bu tip işlemler şeffaf olduğu için sorun olmaz ama şuan darkorbit bu şeffaflığa ne kadar yakın açıkçası pek ümidim yok eskiden forum adminleri ve support adminleri bazı durumlarda bir araya gelirdi konuşulurdu tartışılırdı şuan forumdan da soyutladılar kendilerini yani geri dönüşü bile mümkün olmayabilir çok da ümitlenme

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Tek tıklamada 3 Milyon cephane mi geldi? Support ticket biletinizi atınız.

6. noktakoyam

noktakoyam User

lcb10 a tıklayıp mcb alamazsin.

7. hocam kaç gündür yazıyorum size cevap yazmıyorsunuz, 1.8k lira para verdim 2.5m uri için param gitmesine rağmen uridyumlar gelmedi bir yardımcı olun artık ya, support günlerdir destek vermiyor

8. Buzz gibi soğukkk su !

9. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

İnceleme sonucu dönüş yapılacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.