Öneri 3x

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ________METİN-(67) tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dükkanda 3x olsun isteyen alsın ben yetişip alamıyorum uride normalde cekmiyorum neden dükkanda 3x olmuyor zaten herkes pazar akşamını bekliyor bu konuda bana katılan varmı acaba düşüncem iyi degilmi.lütfen bu konuda duyarlı olalım dükkanın malzeme ve geliştirme konusıunda cok zayıf daha cok malzeme ve techizat olmalı madem bu oyunu parayla oynuyorsak o halde ben dükkandan lf4 veya lf5 alabilmeliyim hız jenarötörü geliştirmeleri gemi üzerinde degişiklik yapabilmeliyim zaten adı uzay gemisi her konuda degişime acık olmalı daha cok detay olmalı bizler oyundan cok stratejik gemi hızı ve gücü gibi gemi üzerinde şekil olarak degişiklik yapabilmeliyim nesela dükkanda gemi parcası satılmalı ben onu alıp mesela tp oranını artırmalıyım hızı veta tipini.bi sürü şey düşünüle bilir bunlar cok zor olmasa gerek sizlerinde görüşlerime destek olacagınızı biliyorum teşekkür ederim iyi oyunlar.

2. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Fikirlerinizi olması istediklerinizi Güncelleme ve Fikir Havuzu Bölümüne konu açarak istersenizde anket olarak açarak diğer arkadaşların görüşüne sunabilirsiniz. Burası doğru yer değildir.

BURADA Bölümün kullanımıyla ilgili açıklama bulabilirsiniz.

Konu kilitlenebilir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.