4/1 4/2 4/3 haritalarındaki vahim durum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÁVŜÁЯßÉ¥♦VØŁЌΛΠ™♦TC♦ tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın modlarım ve adminlerin bu konuyu defalarca açtım ama ilgilenen halleden falan olmadı üstüne düşen bile olmadı ki adamlar hala topluyorlar biz toplasak 1 haftada bilemedin 2 haftada gemimi kapanır ne hikmetse bu adamlar aylarca topluyorlar ne gemileri kapanıyo ne de uyarı falan hiç bir şey almıyorlar lütfen diyorum lütfennn şu 4/1 4/2 4/3 haritalarına çözüm bulum adamlar bot kullanıyorlar spoorta yazıyorum cevap veriyorlar elimizden bişey gelmiyo bişey yapamıypruz yasak değil kullansınlar o klanra(mars real saw king tr1 klanları) onlara herşey serbest bu oyunda onlar çok para yatıyo onlar oyunda çok online falan falan ben bunu anladım bu adamlara tr1 yüksek adminlerinden destek çıkıyo ki bu adamlar aylarca bu haritalarda kutu topluyo Autoclicker denen mouse tıklama programı ile topluyoar urileri kasıyorlar ne gülzee tekrardan lütfen lütfennn şu soruna bi çözüm bulum tr1 adminlerene atmayın almanyada bizzat iletin bu konuyo lütfnn iyi görevler

2. takemyhard

takemyhard User

arkadaşım eminmisin bot kullandıklarına...mesela benim pette ototoplama3+ 6 tane radar protokolü3 var...4-2 haritasının ortasına gidip dursam pet kendiliğinden bütün haritayı dolaşıp kutu toplayabilir...eğer eminsen bot kullandıklarına video çekip supporta bildir gereğini hemen yapıyorlar(büyük gemi-küçük gemi-çok uri çekmiş-vipmiş dinlemezler yani)

3. adamlar kamu şekildee topluyorlar spoorta atsan ne fayda adamlar diyorum yha banlanmıyoo her yolu denedik olmadı

4. takemyhard

takemyhard User

enson taramaya kadar bende çok sık rastlıyordum bu gemilere...ne mayın işlerdi nede menzil farkederdi...teğmenin bana 200.000 vurduğunu bile gördüm...ama son taramadan sonra bu gemiler banlandıktan sonra hiç rastlamadım doğrusu...şu anda oyun baya bir temiz...yinede ispatlayabiliyorsan support sana yardımcı olur...1 yıldır oynuyorum..bugüne kadar yazdığım hiçbir maile karşılık vermedikleri olmadı...

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Her zaman yazdigim gibi bu tur programlari kullanan arkadaslarimiz er yada gec yakalaniyorlar sizin bahsettiginiz program pixsel botudur ve daha once bu ve buna benzer programlari kullananlar yakalanmistir ve unutmayiniz sizlerden aldigimiz sikayetleri bizlerde incelnmesi icin iletmekteyiz.

kaluz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.