4/1 4/2 4/3 pvp haritası kutu toplama

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ****gogos****9 tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın modlarım ve adminlerim tr1 serverinde 4/1 4/2 4/3 pvp haritalarında kutu toplama var adamlar 7/24 orda kutu topluyorlar bazı illagalprogramlar ile hani tarama falan diyorsunuzya nerde ? adamlar tr1 de ürileri kasıyorlar sabahtan akşama kadar oohh ne güzel işe bunun neresinde adalet peki o zaman bendemi kullanıyım bu programları haa bu kutuları toplayanlar tr1de belli başlı klanlar mars titan real ceza klanları adamlar o haritalardan çıkmıyorlar haa bana inanmıyorsanız girin admin gemilerinizle kendiniz takip edin sizlerden ricam sayın modlarım ve adminlerim bu duruma bir an önce çözüm bulun bu durumu tr1 den çözen yok forumda o kdar konu açıldı hep diyoruz diyoruz diyorlar adamlar orda çayır çayır uri kasıyorlar bu durumu almanyadaki kurucu adminlere iletmenizi istiyorum iii görevler

2. arkadaşa katılıyorum bu klanlar 4/1 4/2 4/3 pvp haritalarında illagal pro kullanarak kutu toplatıyorlar lütfen sayın modlarım adminlerim buna bi çözüm yolu bulun b*ta buldunuz bunada bulun

3. Nefes

Nefes User

Merhaba,

Hile programlarını kullananlar er yada geç bu güne kadar yakalandı ve yakalanmaya devam edecekler kim ne kullanıyorsa herzaman cezasını almıştır bu konuyu teknik ekibe ileteceğim eğer sizin dediğiniz bir programı kullanıyorlarsa muhakkak kendilerini ele vereceklerdir siz sakin olun ve bu tür şeylerden etkilenmeden kendi doğrunuzdan vazgeçmeyin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.