4-5 sırı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

gitinizmi

1. dogrudur

oy sayısı 2
    100,0%
  2. hayır (bulamadım

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar 4-5 gizli bir portal buldum araştırmalarıma gore kordinatlarda buldum
    bu portal sizi herhangibi bir yer atar bu haritadan birisi ???? haritası uber cubikon saldır pro ile ama ordaki avantaj kutular x4 bulunur ben duşman 3-3 4-3 gitim ve çok atladım denyin kordinat gelince j ye basın
    kordinat
    158/134
    samanyolu gibi
    araştırmalar suruyor
    tr5 mmo ulaşmmak siteyen yolasın arkadaşlık

2. gemi ,goliath
    hangar = 2 leo
    lf3 =1
    lf2=full
    hız =elit full
    kalkan =en ii credi
    tr 5
    1 iris 6 flax
    1 arge

3. BlackNexus

BlackNexus User

türkçe öğretmenine burdan selamlarımı iletiyorum tek anladığım bir portal var seni bir haritaya atıyor

4. 4-5 te solucan deliği dediğimiz haritanın tam ortasına gidip j ye basın sizi rastgele haritaya atar. süpriz haritaya atma olasılığı 250 de 1 . Ama bu 250. atlayışında mutlaka o haritaya gidecen diye bir şey yok.
    Her serverde var bu. Eğer şansınıza güveniyorsanız atlayın ama Dikkat ! sizi düşman haritaya da atabilir.

5. evet orda bir solucan deliği var hatta bu delik ile ilgili bir görev vardı önceden..

6. KARANLIK

KARANLIK User

Bu şekilde bir fikirden çok uzak konu imla kurallarına dikkat ederek ve fikir farklı farklı mesajlarda olmadan tekrardan açınız.Ve lütfen anlaşılır olsun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.