4-5 te Düşman Bulucu Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve desperado*47 tarafından 21 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Düşman bulucuyu kullanmak istiyorum fakat 4-5 te çok fazla NPC olduğu için seçmek istediğim NPC listenin en aşağısında oluyor ve ekrana sığmadığı için gözükmüyor. Ayrıca aşağıya inebileceğim herhangi bir imlec yok. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Bu soruna bir çözüm bulunması lazım her defasında aynı sorunu yaşıyorum.

2. Bunun 2 sebebi olabilir

1- Çözünürlük ayarlarınızdan olabilir.
    2- Çözünürlük ayarlarınız eğer düşükse gözükmez ama tam ekran yaparak P.E.T i en üste çekerek düşman bulucuya baktıgınızda tamamı gözükecektir.

3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ arkadaşımıza teşekkür ederim. Oyunu tam ekrana çevirip P.E.T konrol panelini sol üst köşeye çektiğinizde tüm yaratıklar görünecektir. Ayrıca CTRL 'ye basılı tutarak farenizin tekerleğini yukarı aşağı hareket ettirdiğinizde yakınlaşıp uzaklaşacaktır. Bu yöntemlerle sorununuz çözülecektir.

İyi forumlar.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  4. Çözünürlükte sorun yok dediğiniz gibi sol üstten yaptım ama maalesef yine olmadı liste ekrana sığmıyor

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Tam ekrana geçmeden CTRL 'ye basılı tutarak farenizin tekerleğini yukarı aşağı hareket ettirdiğinizde yakınlaşıp uzaklaşacaktır. Bu yöntemlerle sorununuz çözülecektir, ben bu yöntemi kullanmaktayım. Denediğinizde olduğunu göreceksiniz.

İyi forumlar.

6. BlueSparkk

BlueSparkk User

Dediğinizi denedim, aynı sorunu bende yaşıyorum ve maalesef dediğiniz şeyler olmadı :( cok sıkıcı bir durum o kadar cok fazla yaratık varki ekrana sığmıyor :(

7. Vivaldi isimli tarayıcıyı indirin. Ondan oynarsanız sorununuz çözülür. Farenin orta tuşu ile oyun ekranını büyütüp küçültebiliyorsunuz.

8. oben

oben User

oyunu 3d oynadığın zaman fare orta teker işe yaramıyor 2d oynarsanız uzak yakın yapmak şartı ile liste ekrana sığıyor..birde kendi bilgisayarınızın ekran çözünürlük ayarından ayarlanabilir şayet destekliyorsa,,