4. Seviye Pet Protokolleri Tekrar gelmeli [GERÇEKLEŞTİ]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve patron__FB tarafından 24 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Tekrardan 4 seviye pet protolleri gelmeli mi?

1. EVET

95,1%
  2. HAYIR

4,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. patron__FB

patron__FB User

Merhaba öncelikle iyi görevler oyunda uzun zamandır gelmeyen 4.seviye pet
    protokolleri hakkında yazmak istiyorum neredeyse 2 yıl oldu gelmiyeli ve ben
    zamanında alamadım bir etkinlikte gelmesi çok iyi olur hesabımda herşey full fakat
    4 seviye protokol yok UBA atınca haliyle protokolleri olan taraf kazanıyor
    raporunuza eklerseniz sevinirim tekrardan iyi görevler.

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi Forumlar.

patron__FB bunu beğendi.
  3. B02 kalkanları B03 kalkan gelebilir diye geliştirmedim ve sonunda da B03 kalkan geldi. Aynı şekilde 4. seviye pet protokolleri satışa çıkabilir diye 3. seviye pet protokollerini satın almadım. Ne kadar daha bekliyeceğim bilmiyorum ama 2 sefer uridium vermek istemiyorum. Onun içinde beklemeye devam edeceğim

4. bu protokoller gelmesı lazım artık

5. TersLale

TersLale User

Beklemedeyiz. Peti geliştirelim artık.

6. Katılıyorum, gelmesi gerektiğine inanıyorum. Destekçisiyim bu konunun

7. Konu gerçekleşti

_-Thanatos-_ ve VELİBİNALİ bunu beğendi.
  8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

İçerik yakın zamanda oyuna eklendiğinden dolayı konu içeriğiniz gerçekleşmiş olup; arşive taşınması uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.