4 Seviye Protokol Kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve _________TÜRK tarafından 20 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. petim 17 seviye montajdan 4. seviye protokol alsam petime takabilir miyim yoksa 20 seviye olmasını mı beklemeliyim

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

4. Seviye modüllerin kullanılması için P.E.T.'iniz 20 seviye olması gerekmektedir.
    Protokoller için 3 seviye aralığı belirtilmiştir. 4 Seviye bilgisi güncel olarak SSS'e eklenilmemiştir.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ekim 2020
  3. teşekkürler :) kilitleyebilirsiniz

4. Günaydın modum. 4 seviye protokolü 20. seviye olmayan pete hiçmi takamayız yoksa taksakta kullanamazmıyız ? Çünkü petim 19. seviye 4. lvl hem lazer protokölü hem yakıt protokolü takılıyor.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz talebiniz üzerine kilitlenmiştir.
    Normal koşullarda takılmaması gerekmektedir. Ancak SSS bölümünde 3 seviye protokol belirtilmiştir. 4 seviye için takıldığı yönünde geri dönüş almam durumunda SSS güncellenecektir. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

İyi Forumlar.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Kullana bilceğiniz yönünde açıklama gelmiştir. Geri bildirim için tekrardan @***S.T.E.A.L.T.H*** oyuncu arkadaşımıza teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.