4.seviye protokol oneri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 1feder tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 1feder

1feder User

anti uzaylı protokolu 4.uncu seviye kaç vuruyor ? birde kurtarılan mal protkolu ?
    sizce hangisi alınmalı ?

DARK302 bunu beğendi.
  2. DARK302

DARK302 User

kurtarılan mal protokolü alman daha avantajlı olacaktır senin için anti uzaylı ile pek fazla işin olmayacaktır tavsiyem bu yönde kral :D

3. 1feder

1feder User

npc kasarken yarar dıcem ama kurtarılan mal 4uncu sevıye yzudfe 4 mu verıyor

4. DARK302

DARK302 User

kurtarılan mal protokolü 4 seviye %4 veriyor doğrudur. NPC kasarken yarar evet fakat chromin vb etkinliklerde senin için daha avantajlı olacağından emin olabilirsin.

5. Geminin durumuna göre bak. Gemi, güçlüye yakın bir gemi ise kesinlikle lazer protokolü alman lazım. İlerleyen seviyelerde pet neredeyse bir gemiye eş değer hasar vuruyor. Gelişmeye devam eden bi gemin varsa kurtarılan mal daha mantılı olabilir. Chromin için vs. Ben de başta çok kararsızdım ne alsam diye ama böyle bi mantık yürüttüm.

6. Agır_TR

Agır_TR User

onlar uzun bı süre gelmedigi için lazer modulu almak daha mantıklı

7. DARK302

DARK302 User

Uzun bir süre derken? Chromin etkinliği ayda 1 kez geliyor. :)

8. Agır_TR

Agır_TR User

chromını demedimki ben curbicor :D

9. 1feder

1feder User

şuan
    ciddiye alamıyorum

gemide 22 pro var 30 arge ful iris 13lvl hepsi kurtarılan mal alcam , 6 tane 4.seviye kurtalın mal aldınmı 300 lük uri sana 379 uri veriyor buda yuzde 26 lık bir artış yapar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ekim 2020
  10. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Anti uzaylı protokolünün 4.seviyesi %8 bonus vermektedir. Kasılmayı ön planda tutuyorsanız kesinlikle bu protokole öncelik vermenizi öneririm. 4 seviye protokoller hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

11. 1feder

1feder User

tşkler ama lazer protokolu de yuzde 6 aralarında yuzde 2 lik bir fark var lazer protkoolu herşeye ayn vuruyor ondan kafam karıştı ama şimdiye kadar da baskınlarda falan petle saldıranı görmedim

12. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Hem savaş için hem de kasılmak için kullanacaksanız lazer protokolü dediğiniz gibi daha doğru bir tercih olabilir.

İyi forumlar.

Delipaltalı35 bunu beğendi.
  13. Chromin için 3.seviye kurtarılan mal bile bulundurmuyorum katlayıcı ile geldiğinde alamadığım olmuyor dün 5 tane lazer protokolü yaptım pet x4 ile 32k atmaya başladı hepsine fullesek ne olur acaba onun harici pet yüvsitlerden 3 tane gerisi full açık ilerleme planlarını aylık bazda planlamayın uzun vadede düşünün 1 ay kullanırsın hadi maks 2 ay kullanırsın sonra bir daha gelmezse 4.seviye protokoller ne olur forumda okuyorum 4 5 ay modül bekleyen kaç ay centurion bekleyen kaç ay dp link bekleyen vardı hadi onların imkanı yoktu ya başaramadılar yada zamanları yetmedi alamadı ama alma imkanı varken 4.lazer almayıp maks size 2 ay yardım edicek protokolüde almaya gerek yok kaldı ki 3.seviyesi dükkanda satılıyor :D

14. mal prosunu fulle bence çok kullanmasanda etkinliklerde çok faydalımesela terrörde rb yi 80-90 alcana 100 üzeri alıyorsun yarım alfa 1 alfa yapmuş gibi oluyon protokoller içinde canını sıkma kelepire düştü artık bunlar gelecek etkinlerde verilme ihtimali var.tammlarsın öyle böyle inşallah

15. Gemin ortalamanın üzerinde bir gemi. Bu saatten sonra senin kutu toplaman bir işe yaramayacak. Yarasa bile 1-2 ay kutu topladıktan sonra ekipmanlarının levelini arttırmak için kapı yapmak zorunda kalacaksın. Bu da kurtarılan mal protokolünü boşa çıkartıyor. 4. seviye değil de 3. seviye kullan kurtarılan mal için. Ama lazer için öyle değil. Pet 100kya yakın hasar atmaya başlıyor. Kasılırken inanılmaz hızlandırıyor bu durum. Diğer oyuncular ile savaşırken de 2vs1 gibi düşün. Yine sana kalmış bi durum. 1-2 ay, oh iyi ki aldım dersin ama ileride pişman olabilirsin. Çünkü şans ayağına 1 kere geliyor ve bu 4.seviye protokoller çok zor bulunuyor.
    Aynen öyle. 3. seviye kullanırım fazladan 1 kapı yaparım daha iyi. Ki zaten kurtarılan malı genelde chromin için kullanıyorum. Chromin ile gelen çoğu ödül de ya bende var ya da ihtiyaç duymuyorum. 4. seviye lazer alıp 3. seviye kurtarılan mal ile idare edebilirim yani sorun yok.

16. 1feder

1feder User

teşekkür ederim açıklayıcı olmuş, peki anti uzaylı lazeri mi yoksa normal lazer mi ve vs atarken pet le saldıranı pek gormedım ben veya bana mı rastlamadı? birde benım daha bo3 ler falan var kurtarlıan işime 2 aydan daha fazla yaramazmı?(ama sevye 3 le de idare edilebilir evet)

17. kardeş hasarın zaten düşük bu seviyede petine alacağın 4 seviye lazerler pek işe yaramaz 3 seviye lazerlerle arasıda %2 fark var sanırım bu seni fazla etkilemez gel sen bize uy al malı kurtar paçayı :D zengin ol 3 ile 4 seviye mal aeasında %1 bile çok farkediyo ama lazerlerde etmiyor senin için şua an

18. 1feder

1feder User

Lazer almayı düşünüyorum şuan

19. hata etmişşsin kardeş biraz eylenceli anlatabiliriz ama senle dalga geçiyoruz sanma mal protokolü alman için illaki avantaj kutusu topluyor olman gerekmiyor %1 lik farkın bile önemi,ni görüyorsun 12 protokol %12 artış demek bende sıklıkla kutu toplayan biri değilim mesela cromin etkinliğinde daha az zeta yapman dolayısıyla daha az yorulman demek bu kapı açarken daha az uri harcaman demek bu örneğin kuvars geldi şuan eman yok 1000 ema basacan 55k kuvars bunu toplaman daha az sürede buda daha az yorulman demek zamanının sana daha fazla kalması demek örneğin kabaklardan daha fazla pet yakıtı demek bu da daha az pet yakıtı arcıyor olman demek mal protokolü senede 1 kere gelen terör de iie yarar sadece diye birşey yok daha ne etkinlikler gelcek kimbilir kuvars gibi akik gibi belki akik petle toplanabilecek örneğin yakında buz kutuları çıkabilir buda sana bir kutudan daha fazla buz roketi imkanı veir toplarken daha az yorulursun oysa mal protoolünden önce hasar protoklüne yönelirsen 3 iel 4 arasında sinek ısırığı gibi kalır şuanzaten pet çok yaktığından sürekli açamıyorsun peti yani boşa düşçek o aldığın o 4 seviye lazerler çünkü npc keserken topladığın uri masrafı karşılamıyor 4 seviye lazer kasanların tuzu kuru bakma sen onalara öle dediğine

20. 1feder

1feder User

çok kararsız kaldım şimdi :D teşekkür ederim değerli yorumun için

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.