40k uri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ĜĕœΚuŞu tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar gemim goli 13 lf3. kalkanlar full 256k kredilik. full elit hız 40k urim var ve pet almak istiyorum sizce pet almalı mıyım yoksa başka bişeyler mi yapayim düşüncelerinizi bekliyorum.

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bence bo2 kalkanlarınızıda tamamlayıp öyle almalısınız çünki 256k credilik olan sizi çok fazla korumayacaktır ve pet için erken desemde tabiki oynayan sizsiniz ve gerçekten almak istiyorsanız alın derim ben.

3. Görüşleriniz için teşekkür ederim modum.

4. Merhaba ,

Bence uridium'u harcamayın ve birikmeye devam etsin. Siz bu arada kredi biriktirin ve açık arttırmadan LF-3 , B0-2 , Hız ve İris gibi eksiklerinizi tamamlamaya çalışın. Belli bir düzeye çıkarttığınızda tekrar düşünebilirsiniz pet konusunu fakat şu anda bence PET için erken.

İyi forumlar.

5. sakın pet alma hiçbişeye yaramaz 100 k filan biriktirirsen ve vip olursan al

6. tiaremy94

tiaremy94 User

Merhaba
    Kesinlikle pet almamanı öneriyorum şu safhada. Pet sadece 50k ile kalmıyor nereden baksan modüllerle protokollerle +100k uridium istiyor. Ve ona harcadığın yakıt seni ileri taşımaktansa geri itecektir. Şimdilik uridiumu tutup açık arttırmadan lf3 ve kalkanlarını fullemeni öneririm. İlk önce lf3 sonra hız ı sonra kalkan ı fullemen yararına olacaktır

Drowhake bunu beğendi.
  7. Drowhake

Drowhake User

Öncelikle aynı hataya bende düştüm daha full olmadan yada belirli bir seviyede gelişmeden pet + modüller (75 k ) harcadım işime yaradı mı ? HAYIR ! Bu yüzden sen sen ol iyice gelişmeden pete elini sürme . Onun yerine (irisin yoksa) 5 k uri daha biriktirip 2 tane iris alabilirsin ki bu gelişmende yardımı dokunacaktır .

8. Prophecy

Prophecy User

Önce ekipmanını tamamla

9. gerekli cevapları aldımm konu kilitleneilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.