Duyuru 42.ZİP Winrar bombası (Trojan / Virüs)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Benim bilgisayara sorun çıkarmaz. Rardan 1 haftada çıkarırsa iyi :D

2. Bunu yazan adam 1000 yılın gelmiş geçmiş en Troll olayını yapmış bravo 4.5 pb lik dosyayi sen nasilda 43 mb a sigidiriyorsun.

Adam einsteinının beynini çalmış olabilir...

Rardan cikarmadan makinan pert olur :)

3. Bilgisayara hasar vereceğini sanmam.

4. Sende kuantum işlemci felan mı var.? Pentagonun super bilgisayarina mı sahipsin serfric ?

4.5 petabytl ik virus makinana zarar vermeyecek ? Aga sen bence bi sogu su ile elini yuzunu yika

5. Dene harddiskin erir :D

Darion26 bunu beğendi.
  6. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bi dunya dosya indirdim bu sira ekran guceleyim diye iyki karsilasmamisim bu ne boyle :D

7. Rardan pek anlamam.

8. GREED

GREED User

Düşman Başına :D Allahtan bana gelmedi daha :)

9. Petabaytlık bir dosya megabayta düşürülemez.Sıkıştırma her ne kadar iyi olsa da belli bir miktar sıkışır ve bırakın megabaytı , terabayta bile inmesi mümkün değil.

Bununla birlikte Petabaytlık harddisk yok ise , İstiklal S-mod'un da dediği gibi hata verir.Kaldı ki açılsa bile bileşenlere zarar vermesi (yanması , erimesi vs..) mümkün değil.En fazla harddiskte sorun çıkar , o da düşük bir ihtimal.

Ha ama 4.5 petabayt göstermesini sağlayan , veya artık herneyse.. bir yazılım olabilir :)

Son düzenlenen: 8 Ocak 2016
  10. Aga bir şey soracağımda interneti ve teknolojiyi ne kadar iyi biliyoruz ? Yani adam öyle bir şey yazmıştır ki bunu ufaltmak için aklın hayalin durur.

Erime olayı lafın gelişi ama yanma ihtimali çok yüksek çünkü yüksek miktarda veriyi okumak için makina daha çok güç isteyecek sınırını aşan her şey çöker.

Bence bu yapılabilir bir şey nedeni ise bu elimizde ki teknolojinin bile bilinmeyen yönleri var.

Bu konuya örnek verirsek:

ABD'nin savunma bakanlığının eski veri silme türü 7 kere verilerin üstüne 0 basmaktı. Bunun gibi bir yöntem geliştirmiş olabilir şunuda eklemek istiyorum bilgisayarda hiç bir veri tam anlamıyla silinmez. (Tamamen silinseydi silinen verileri geri alamazdık değil mi ? ) Sadece boyutu ufalır. Bu prosedürü uygulayan ABD'nin verilerine ulaşabilen hackerlar gani gani var.

(HDD'ye atılan formatlar hariç)

Son düzenlenen: 8 Ocak 2016
  11. bencede o kadar sıkıştırma imkansız ama bu virüs zip acıdığı anda hızı bi şekilde ve bilgisayarı zorlayarak dosyaları kopyalıyodur bence en mantıklısı bu

12. Dediğin şekildede olabilir ama hdd dolunca uyarı verir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.