44 arge nasıl dizilir?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve JuniorTurko36 tarafından 2 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba 44 arge baştan dizmek istiyorum rütbe-saldırı-savunma hangilerine basmalıyım 2020 modeliyle lütfen bilgi verirmsiniz.

foto olarak professional oyuncular paylaşabilir mi

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzun başlığını forum kurallarına uygun olarak düzenledim. Arge dizilimiyle alakalı detaylı bilgiye buradan ve buradaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kendi stratejiniz için en yararlı olacak argeyi seçebilirsiniz.

İyi forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  3. ateistkeci

ateistkeci User

Şu şekilde dağıtırsan savaş ve şeref için ideal hale gelecektir sanırım (44 Ar-Ge'ye göre dağıttım :))

4. lllecelll

lllecelll User

savaş argesi derim ben geminin güçlü olması daha önemli :cool: şeref 2ye 3/2 verip roket argesini 5/5 yapsaydın daha iyi olurdu bence çünkü yüzde olarak neredeyse yarısı.:rolleyes: (rütbeci değilsen eğer)

5. ateistkeci

ateistkeci User

Rütbe/saldırı/savunma istemiş normalde rokete de 5/5 yapacaktım ama o zaman şeref tam olmuyordu :( 45. arge de rokete göre verebilir ama :)

lllecelll bunu beğendi.