Öneri 450.000 Uridium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ©Λ§U§ tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Merhaba
    x3te 450.000 uridium çekicem. Full zeta mı açsam yoksa cephana falan mı alsam ?

225.000 Cephane ( Ema uber roket vs )
    100.000 Güçlendirici
    75.000 Alfa-Beta-Gamma
    25.000 Ar-Ge
    25.000 Uridiumlada ACM-1 (İnsta için )

Yoksa hepsiyle zeta mı açayım ? Zetayı açıp havoç fullemek istiyorum ama vermeme ihtimalide var, klanlarada full olmayınca almıyorlar napayım bilemedim.

Gemi Özellikleri:
    Golilaht / Aegis Çift Hangar
    25 BO2
    33 LF3 3 LF4
    23 ARGE ( KALIN SIKIYORUM )
    1 HAVOC
    9 IRIS

2. VΛLVE™

VΛLVE™ User

bence cephaneye verme gglerden bolca cephane +x4 de çıkar biraz arge ver 24 arge yap kalan full gg ayrıca eğer sonradan açık artırmadan iris alabilirsen 1 irisini sat 8 havocla fulle 9 havoctan sonra irisi açık artırmadan alırsın bence :D

3. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Aynısı düşündüm yemin ediyorum :D :D :)

4. Kardeşim senin havocları fullemen için tam olarak anlatayım

450.000 Urin Var Diyelim.
    Alpha-Beta-Gamman Açıksa Garanti 130.000 Uri Oradan Gelir

Ne oldu 580.000 Uri. 10 Bin Enerjinde Olsa. (Her zeta 1.500 Enerjide Açılır Yani 150.000 Uridiumda Yani Kapı Parçası Çıkarman İçin Şansın Da Olması Gerekir)

5. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Alpha falan açık değil malesef :) Zeta yapmak istiyorum ama havoç vermeme ihtimali gözümü korkutuyor :(

6. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Alacağınız urudiumla sürekli zeta yapmalısınız.Yapacağınız zetadan gelen anahtar ödülleriyle açacağınız sandıklardan LF4,Apis,Zeus ve tasarım çıkma ihtimalleri vardır

Havoçları fullemeniz size extra yüzde 10 vuruş sağlıyacaktır ve çok önemlidir.

İyi forumlar.

7. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Modum size katılıyorum yarın full zeta açacağım ve cephane x4 falan bol miktarda olur zetadan gelen uridiumlarla tekrar zeta açarım yine para çekerim ama 70 zetada tamamlayan varmış bende de bu şans varken bende kesin o kadarda tamamlarım ondan korkuyorum :D

8. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Bu tamamen şans tabikide,ben bir oyuncu olarak 34 Zeta da tamamladım Havoçları.

İnşallah siz en kısa sürede tamamlarsınız.

İyi forumlar.

9. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

İnşallah :))

Arkadaşlar sizde kaç zetada havoç tamamladığınızı yazabilir misiniz?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Aralık 2014
  10. zeta bana hiç gülmüyor valla 8/3 havoc ilki zaten %100 verior 7/2 ile gidiyorum o yüzden bıraktım zetayı kappa cok daha iyi 5 kappa 2 lf4 2 hercules 1 boş kappa gidiyırum o yüzden %10 vuruş sizin olsun güçlendirici alırım daha iyi :D

©Λ§U§ bunu beğendi.
  11. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Zetayı 90k uriye açtım şimdi gircem inş havoç verir :)

12. webce

webce User

5ZETA 3 havoc :)

13. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Havoç verecek hissediyorum :D

14. Heterodox

Heterodox User

90k uriye açmışsın sanırım gelen indirimle birlikte. iyi bir rakama açmışsın tebrik ederim

15. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Ama zeta havoç vermedi :D Bir tane daha açtım bu zor açıldı bir tanede beta açtım

16. taktiği var bunun %100 eminim keşke bilsem. Nerden biliyorum kısaca soyleyeyim. Düşman klanımzda 8 iris 0 havoc 4-5 kişi vardı her savasımızda bunların havocu arttı su an 6 havoc 8 iris biri ve sadece alfa ile zeta yapmış biliyolar taktiği yapıolar arkadaş.Lf-4 leri fln artmıo hala 4v1 alabiliyorum ama sinir bozucu gerçekten ben 12 lf4 3 havoc adam 6 tane yapmış 6 havoc ben 8 tane yaptım :( sordum utanmadan şans 6 da 6 yaptım dedi diğerlerinki de artıo aynı bu sekilde inanmak için (siz istediğiniz sıfatı getirin) olmak lazım :)

17. arge iyi fikir bence

18. llTheKara

llTheKara User

Taktik falan bence bu islere inanmayin yok orda patla burda kapidan cik falan oyle bisey yok bizim klanda 11\10 yapan var ama o adam cok sansli sans isi bunlar o 11\10 yapan arkadas 250 kutuda 19 lf4 aldi dusun artik bazilari 250 kutuda 1 aliyor tamamen sans isi.

19. argeyi 24 e getirip , gerisini zetada değerlendirmek en mantıklı seçenek bence

20. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Ben bir oyuncu olarak bu işin taktiğinin olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.Tamamen şans işi.Ben zeta yaparken 4 tane havoç arka arkaya aldım.Yaptığımın bir taktik olduğunu sandım.Ama kime anlattıysam benim gibi yapanlar alamadı.Ve ardından tam 9 tane zeta boş geçti.Onun için bu işin tek taktiği var.Bol bol kapı yapmak.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.