Öneri 450.000 Uridium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ©Λ§U§ tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Kapılardan parça elde etme şans işidir.Galaksilere 5 li basın.Çarpan çıktığında tekli olarak basarak deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

2. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Biliyorum ancak tahmin istiyorum modum 100 gg falan diye ? :)

3. Havoclar full değilken cephaneyi ne yapacan İndirim paket ve vip inde varsa %30 la 450 bin uridium a en az 6 tane zeta kapısı açarsın Zeta kapısı tam hatırlamıyorum ama her kapıda 50 dosya 25 ganimet anahtarı geliyor Ganimetlerin hiçbirinide açmazsın Zeus günü ganimet kutusu toplarsın Zeus parçası çıkarırsın ilede zeus alman kolaylaşır Günlük doyada geliyor zaten iyi arge yaparsın

4. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Hiçte öyle olmuyor 4 tane açıldı o paraya tekrar çektim şuan 109/111

5. İndirim paket ve vip üyeliğin varmıydı? Bunlar sana %30 uridiumdan tasarruf etmeni sağlar

6. kardeş şansına göre 2 gg yede açılabilir 100 gg yede ben olsam 100 tane kasardım çarpan geldikten hemen sonra basardım

©Λ§U§ bunu beğendi.
  7. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Mantıklı .

8. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.