5 1 haritasının güncellenmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧħĕ_Ãșŝǎšśįŋ™ tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce nasıl bi fikir

1. olmalı güzel bi fikir

oy sayısı 8
    88,9%
  2. olmamalı kötü bi fikir

oy sayısı 1
    11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. öncelikle ben kendim 5 1 haritasında neler yaptığımı soracak olursanız şimdiye kadar nerdeyse hiç kullanmadım sadece 5 2 ye geçerken yol olarak kullandım ya da paladıumu 15 e tamamlamak için 1 2 paladıum toplayıp geçtim nedeni haritanın çok boş olması haritada kayda değecek hiç bişey yok ortada paladıum var ki oraya girdiğiniz zaman yaratıklar resmen hücum ediyor geminiz ne kadar sağlam olursa olsun kimsenin tercih etmediği bi harita oldu bence 5 1 haritasında bi düzenleme yapılması gerekli mesela fikirlerim şunlar :
    1.haritanın kamuflaj bozma özelliği aynen kalıp yaratıklar biraz azaltılıp diğer haritalardakinden çok daha yüksek miktarda olmak üzere sarı avantaj kutuları koyulabilir.
    2.yaratıklar tamamen kaldırılıp o haritaya ıce meteroıd ve super ıce meteroıd koyulabilir
    şimdilik benim aklıma gelen fikirler bunlar sadece bi ön fikir arkadaşlar desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum

2. Kardeşim çok haklı bu fikir değerlendirilse iyi olacak 5-2 haritasına geçmekten ßaska kullanan yok haritayı..

3. -onur5000-

-onur5000- User

Yani Sizde oyunu iyice easy morda getirdiniz hem ıce ın özelliği kalmaz hem olucaksa bu seferde haritalar boş kalıcak zaten haritaları doldurmak için türlü türlü şeyler yapılıyor bunlarıda düşünelim hem 5-1 5-2 5-3 geçiş haritalarıdır unutmayalım -1

4. evet o harita da doldurulmalı ama ice meteroid biraz abartı kaldı bu sefer de orası full dolacak.Başka bişe olsun.

5. KARANLIK

KARANLIK User

Bende bir düzenleme olmadığı için gereksiz bir harita gibi düşünüyorum.Ancak bu haritalarda neler yapılabileceği üstünde iyi düşünülmeli.

Ayrıca yazı düzeni çok düzensiz lütfen maddeler aralarında boşluk koyarak belirgin hale getiriniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.