5-2 'ye Görev Kulesi Gelsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve crazytr123 tarafından 18 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

5-2 haritasına görev kulesi getirilsin mi?

1. Getirilsin

85,7%
  2. Getirilmesin

14,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. crazytr123

crazytr123 User

( Arkadaşlar bu konuyu bir iki gün önce gündeme getirmiştim lakin kurallara tam riayet edemediğimden tekrar konuyu açmam gerekti. İyi destek almıştık ama maalesef geçersiz sayıldı. Şimdi tekrardan kurallarına uygun açtım ve desteklerinizi beklerim. Oy kullandıktan sonra yorum da yapmayı unutmayınız konunun gündemde kalması açısından. Şimdiden herkese teşekkür ederim. )

Arkadaşlar malumunuz oyuna girilemediği zamanlarda tek girilebilen harita 5-2. Lakin çoğumuz ekseriyetle farklı haritalarda oluyoruz ve farklı görevleri yapıyoruz. Böyle bir öneri ne kadar geçerli ve makul bilemiyorum ama 5-2'de de bir görev kulesi olsa en azından 5-2 görevlerini alır yaparız diğer haritalara giriş yapılana kadar. Giriş normal bir şekilde yapılabiliyor olsa bile bir çok görevin 5-2 haritasında bulunmasından dolayı ve bir görev almak için o kadar yolu dolaşmamak adına her halükarda görev kulesinin olması gerektiğini düşünüyorum.

Daha önce yanlış açtığım konuda böyle bir önerinin ne kadar makul olacağını ve modlarımızın bunu yukarı iletip iletmeyeceğini bilmiyordum ama modlarımız kurallara uygun olup gerekli desteği aldığımız takdirde yukarı ileteceklerini belirttiler. O yüzden desteklerinizi ve yorumlarınızı esirgemeyiniz. Şimdiden teşekkür ederim..​

KIRIKHANCER, ibocan47 ve sShoWTimEe bunu beğendi.
  2. sShoWTimEe

sShoWTimEe User

Bence aşırı mantıklı mutlaka olması geren birşey

3. konu açamadığım için buraya yazmaktayım elimde 10 adet demon droid tasarımı var ve 10 adet havoc var sizce bunların hangisini kullanmalıyım

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Öncelikle aşağıda belirtildiği gibi kendi konunuzu açmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için Buraya bakınız.
    KONU AÇMAK
    • Öncelikle açacağınız konunun türüne göre uygun forum bölümünü seçiniz.
    • Forum bölümünde sağ üstte bulunan "Yeni Konu Aç" butonuna tıklayınız.
    • Bu seçeneğe tıkladığınızda konu oluşturma sayfası açılacaktır.
    • Gerekli bölümleri doldurduktan sonra "Konu Oluştur"a tıklayınız.
    Sorduğunuz soru için ise oyuncu olarak düşüncem Havoc droit tasarımını kullanmanız olacaktır.

Bölüm kurallarına uygun bir şekilde konunuzu açtığınız için teşekkür ederim. Konunuz yeterli desteği aldığı sürece gerekli raporlamalar yapılacaktır. Konunuz şuandan itibaren İndex bölümüne eklenmiştir.

İyi Forumlar.

Luminous ve crazytr123 bunu beğendi.
  5. Gerçekten de gerçekleştirilmesi gereken bir düşünce kesinlikle katılıyorum 5-2 haritasına görev yeri şart bencede umarım üst yerlere ulaşırız iyi oyunlar herkeze

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Kullanmış olduğunuz yan hesabınız ile aynı konuya cevap vermek ve konu içerisindeki ankete oy kullanmak sebebi ile anketiniz sıfırlanmıştır, yan hesap için gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Lütfen aynı konu içerisinde birden fazla hesap kullanmamaya dikkat edelim.

İyi Forumlar.

7. DraydiBoy

DraydiBoy User

Olması gereken geç kalınmış bir yenilik kesinlikle gelmeli
    Güncel

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.