5-3 artık yeter

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zümrüd-ü_Anka tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

5-3 düzenlensin mi?

1. 5-3 de saldırı engellensin

oy sayısı 5
    71,4%
  2. 5-3 bu şekilde iyi

oy sayısı 2
    28,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle şunu belirteyim olumsuz görüşler ve şikayetler konusunu aradım bulamadım ben de buraya yazmak istedim hem de bir fikir olur. Önceden böyle bir fikir sunan varsa özür diliyorum arkadaştan.
    Bildiğiniz gibi 5-3 tüm şirketlerin ortak haritası. Düşman da olsa galaxy gatese ihtiyacı olanlar orada bir arada bulunmak zorunda. Karşılıklı saygı gerektiren bir harita. Fakat gelin görün ki özellikle sıralamada ilk 10 da olan egoist oyuncular bu haritadaki savunmasız gemileri kesiyorlar. Ben de günde en az 20-30 defa kesiliyorum burada. Şimdi siz palladium rekabet hammaddesi derseniz bu apaçık para yatırın öyle kapı açın demek olur. Forumdaki yetkililerden ricam üst birimlere bu harita ile ilgili düzenleme yapılması gerektiğini iletmenizdir. Oyun ciddi anlamda sıkıcı olmaya başladı ben kapı açamayacaksam neden oynayim? Nasıl havoç herkül yada lf4 bulayım ?
    5-3 ya 3 şirkete ayrılsın yada palladium çıkan bölgede saldırı engellensin. Forum üyelerinden destek bekliyorum.

u1othrix bunu beğendi.
  2. bnce salrıdı engellenmesinde orada hasar %50 düşsün ve birine daldımızda 3 sn de bir emp atılmış gibi bir şey olsn bu sayede başka şirketen birini kesmek zevksiz olr

3. Merhaba ,

Forumda benzer konular açılmıştı. O konulardan desteklerinizi sürdürebilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.