5-3 Ayrı Şirketlerin Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Leantos tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Leantos

Leantos User

Her şirketin ayrı olsa kesim yapamazlardı.

13 LEVEL olan herkez paladyum topluyabilir.

Ama yüksek level ve elit olan oyuncular durmadan kesiyor.

Bu zamana kadar en fazla 6-7 defa kesilerek anca 2000 pala topluyabildim.

Patlayınca verdiğim uri ye 2 kapı açmışımdır.

Her şirketin ayrı olmasını rica ediyorum.

DraydiBoy ve .55fırtına55. bunu beğendi.
  2. ııı konu yanlış yerde ama bence olmasın

3. Leantos

Leantos User

konu yanlış yerde olabilir . Düşüncen içi saol.

4. her şirket ayrıolmaz yeni haritalara hepkarşı çıkıyorlar bence pekümitlenme bu konu hakkında. :(

5. ayrı ayrı olamayabilir fakat buna bir çözüm getirmeleri lağzım bizim serverde sıralama gemisi 5-3 te kasılıyor adam kesiyor artık 20 kerede kesse birşey olmuyor çarına olan millete oluyor millet paladyum toplayamıyor bana göre kesin bir çözüm getirsinler

6. palaya girmemeyi denemelisin dostum:)

7. -onur5000-

-onur5000- User

Kardeş bu yıllardır çekilen bir sorun bazen bende yaşıyorm anca afk olunca kesebiliyolar beni zaten yeni görevlerde bile 5-3 te 10 düşman oyuncu imha etme görevi çıktı yani gerisini sen düşün .

8. 5-3de adam kesme gorevi ne ya sacma sapan gorevler cikardilar nasil palla toplucaz ve slotlarin coplerinden de bi miltar ciksaydi super olurdu en azindan biraz ihtiyacimizi karsilar.

9. Leantos

Leantos User

benimde görevim var ama ben afk ları kesmiyorum.bu sorunu çözseler oyun tadından yenmez olurdu benim düşüncem bu herkesin düşüncesi farklı olabilir ama darkorbit ekibi bunu yinede düşünsün bence.

10. Merhaba ,

Bölümde daha önceden açılmış benzer konular bulunmaktadır. Bölümde biraz arama yapıp onları bulup desteklerinizi o konulardan devam ettirebilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.