Öneri 5-3 Haritası Güncellemesi !

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve wigglewiggle42 tarafından 14 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

5-3 Güncellemesi gelmeli mi ?

1. evet gelmeli faydalı olacağını düşünüyorum.

2. hayır gelmemeli.

3. gelmeli fakat eklenecek veya çıkarılacak maddeler olmalı ( maddeleri konuya yazınız ).

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. Öncelikle merhaba herkese kolay gelsin arkadaşlar.

Bilindiği üzere illegal programların kullanımı gittikçe artıyor ve haksız kazanç furyası alıp başını gidiyor bu durumda oyunu hakkıyla oynayıp zaman verenlerin alması gereken emek=kazanç politikasını güderek bu fikrimi sizlere sunuyorum.

* 5-3 haritasındaki sisli bölgede yaratık spawn ( yumurtlamak,doğmak) olmasın.
    * 5-3 bölgesindeki battlery npc si ödülü 2 katı verilsin ( 2x kredi,tp,şeref,uridium).
    * paladium toplama hızı bildiğimiz gibi bonus kutularından bir hayli uzun sürüyor öncelikle bu süre azaltılmalı makul seviyelere çekilmeli.
    * her 15 paladium 1 extra enerji sistemi değişip 11 paladium = 1 extra enerji olmalı.
    * pet protkollerinden kurtarma protokolü adlı protkolün paladiumda işlevselliğini artırmak.

Bu şimdilik aklıma gelen darkorbit ticari şartlarınıda zora sokmadan olabilecek en makul seviyelerde bir sistem değişikliği talebidir.

Bu fikrimde oyuncular ve görevli arkadaşlardan desteklerini bekliyorum.

2. WolfWar

WolfWar User

Dediklerini sonuna kadar destekliyorumda neden 11 :D +1

3. seneye 11. yaş gününü kutlayacak bu fikrimiz gerçekleşirse 11. senesinde gerçekleşecek :D tabiki bu yüzden değil şaka yapıyorum 11 rakamının ideal olduğunu düşünüyorum farklı düşünceler gelirse rakamı değiştirebiliriz ;)

desteğin için çok teşekkür ederim.

WolfWar bunu beğendi.
  4. uzayl80

uzayl80 User

fena değilde bi kac bende öneri vereyim bari pala haritasında mayunlu bölge kaldırılsın onun yerine haritanın tamamına labirent koyulabilir ve ordaki yaratıkların sayısı artırılabilir bişey farketttim bonus kutuları neden yok pala haritasın bu harita yetimmi ? her şirketin ana haritalarında bile var bonus kutuları bi pala haritalarına koyulmamış bunuda bi düzeltin pls

5. Merhaba. Düşünceni belirttiğin için teşekkür ederim :)

6. Alp0915

Alp0915 User

öncelikle böyle bir durumda 3. yazılımlar dahada artcaktır çünkü kutu toplatmak yerine paladium toplatcaklardır. 11 paladium 1 enerji güzel olmuş bncede biraz düşürülmeli paladium enerji oranı

7. 4646tek0

4646tek0 User

hem illegalcilerden dert yanıyorsunuz hemde ödül artırımı istiyorsunuz.düşündürücü..

8. fazla düşünmeye gerek yok aslında biraz dikkatli okusan anlarsın .

9. floppy43

floppy43 User

5 tane palladium 1 tane gg olursa daha mantıklı oyunda oyuncu kalmadı zaten iyice oyunu bozmaya niyetlisiniz herhalde haritalar bom boş oyundaki hataların düzeltilmesi gerekiyor 5 tane palladium 1 tane gg yapması oyuna daha fazla canlılık katar

10. Merhabalar. Sis bölgesinde npc doğmasının amacı sis bölgesinde kamuflajın bozulma amacıyla aynıdır: Haksız kazancı engellemek.
    Oyunda gelişmek istiyorsanız aktif olmalı ve sıkılsanız da çaba sarf etmelisiniz. Battleray konusundaki görüşünüze katılıyorum. En azından pet yakıtını amorti edecek miktarda uridium kazanırız bu da teşvik edici olur.
    Saygılarımla.

11. Aria

Aria User

Bence hiç uğraşmadan, tüm haritada palladium çıkar yapsınlar.

Mayınlar kaldırılır ve labirent genişletilir. Her yerde palladium çıkar. Ama labirent büyür. Mayın olmaz.

Rahat rahat toplarız. Sadece sis bölgesi nedir ya. sis botu yapmışlar. palla topluyor. Öyle bir yer^^

12. 11 cok 5 ideal (-)

floppy43 bunu beğendi.
  13. Aliens

Aliens User

Güzel öneri ama tek bir şey olamaz: Kurtarılan Mal Protokolü X etkisi. Bilindiği gibi Palladium tekildir, yani tek tek alınabilir. Her protokol ise Max: %4 artış sağlıyor. Tüm protokoller tam olsa dahi %48'de kalıyor. Ancak 12 protokole yuvarlama yaparlarsa 2 olur. Gerçi buda iyidir ama o kadar protokole değmeyecek.Hani radar ve ambar takmak varken yani. Çünkü karlı bir oranda arttırmıyor.

Sayfayı Paylaş