5-3 için görev kulesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve militaryship-3 tarafından 24 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

5-3 görev kulesi sizce oyun için iyi bir ekleme olur mu ?

1. Evet , oyuncular mutlu olacaktır .

75,9%
  2. Hayır , gerekli değil .

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Daha iyi bir alternatif düşünülebilir .

24,1%
  1. Arkadaşlar daha önce palladium u GG ye çevirme oranı 10 a 1 olsun gibi konular açıldı , bende palladium elde etme imkanını biraz daha kolaylaştıracak bir ekleme düşündüm .

5-3 haritasında oyuncuların doğrudan geçemediği o duvarların ortasında baya büyük boş bir alan var dikkatinizi çekmiştir , oraya görevleri ve ödülleri 5-3 haritasına yönelik olacak şekilde bir görev kulesi dikilebilir .

Örnek olarak :

'' 5-3 haritasında 4 annihilator , 6 saboteur , 15 barracuda ve 30 interceptor imha et '' gibi npc avlamaya dayalı günlük görevler olabilir ve bu görevlerin ödülleri palladium olabilir , ayrıca görevler günde bir kere yapılabileceği için insanlar bunu suistimal edemezler diye düşünüyorum . İmha edilecek npc sayısı ve ödül olacak verilecek palladium sayısını zaten bu konuyla ilgilenen çalışanlar dengeli olacak şekilde belirleyebilirler .

Benim buradaki amacım , palladium toplamaya gelen oyuncular , bu görevleri alıp karşılarına çıkan npc leri de patlatarak biraz daha hızlı palladium elde edebilsinler .

mks42 bunu beğendi.
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. :)

İyi forumlar.

militaryship-3 bunu beğendi.
  3. Onun yerine direk normal görev alsak yapsakda paladium gelse mesela kendi haritamızda çubukon ve boss kristarlon hariç bulunan yaratıkları kessek ?
    Meselaaa.
    10.000 kristarlon görevi kendi şirketimizde.
    Başarana 30.000 paladium veya ona eş değer bir gg

ZONGULDAKLIII, Manitu ve .Paradoks. bunu beğendi.
  4. Benim düşüncem paladium toplamak için gelenlere biraz destek amaçlı bir düşünceydi o açıdan sadece 5-3 ü göz önüne alarak bu konuyu açtım ama senin dediğin türden görevlerde bir çok oyuncuyu mutlu eder tabi

5. 5-3'e özel görev gelse de gelmese de her türlü görev kulesi gelmeli. :)

militaryship-3 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş