5-3 kasma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Mavi_ßey-..│•√s•│ tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sa pc im 3 GB ram 32 bit işletim sistemi var yandex kullanıyorum işlemci 2.00 ghz paladyumda kasıyor kasmaması için ne yapmam gerek (flash player son sürüm,java son sürüm,yandex son sürüm) çerezleri sil demeyin yaptım

2. Merhaba ;

Oyun ayarlarını düşürmeyi deneyebilirsiniz. Daha rahat bir oyun oynayacağınızdan eminim.

Keyifli Forumlar.

3. arka plan ve gemiler orta-yüksek diğerleri düşük başka ne yapabilirm

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

bağlanıtı hızınızdan kaynaklandığını düşünüyorum

iyi forumlar

5. ama hep böyle birde windows 7 kullanıyorum

6. Merhaba ,

Flash Player ayarlarını da yapıp kontrol ediniz.

Sağ tıklayın ve Ayarlar'a basın.

Daha sonra ilk baştaki bölüme

Donanım hızlandırmayı etkinleştirin.

Son ayarlama ise 3. sıradaki bölüm.

Buradan da depolamayı manuel olarak en sona getirin ve Sınırsız yapın.

Flash Player daha iyi verim sağlayacaktır.

İyi forumlar.

7. flash player ayarlarını naısl yapıyoruz (yukarda gösterdiginiz şeyi zaten önceden biliyordum yaptım )

8. Merhaba ,

Eğer tüm bunlara rağmen kasmalar devam ediyorsa bağlantı ile ilgili de olabilir. Sonuçta online bir oyun oynuyoruz ve bağlantı hızındaki düşüşler yada anlık olarak kopmalar nedeni ile veri akışı aksar. Böyle olduğunda bu tür sorunlar oluşabilir.

İyi forumlar.

9. tamam adminim sağolun da 5-3 te benim oyun HER ZAMAN kasıyor :( pala toplayamıyom mecbur pet topluyor

10. Merhaba ,

Arka planı kapatabilirsiniz. Bölgeleri düşürebilirsiniz ve buna benzer bir takım çok gerekli olmayan ayarları düşürün yada tamamen kapatıp deneyiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.