Öneri 5-3 Paladium Alanı Büyüsün

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve kaçakavcı tarafından 12 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce de palladium haritasının büyütülmesi iyi olmaz mı?

1. Evet, palladium yetersiz.Harita büyütülsün veya yoğunluk arttırılsın.

82,1%
  2. Hayır, palladium gayet yeterli.Hatta harita küçültülsün ve ya yoğunluk azaltılsın.

7,7%
  3. Bence böyle çok iyi.Seviyoruz seni Bigpoint.

10,3%
  1. Eeveet ,

5-3 korsan haritasındaki palladium çıkan bölgenin server için gerçekten ama gerçekten çok küçük, yetersiz, ve palladium yoğunluğu olarak az buluyorum.Kime sorsanız bu durumu benimle aynı şekilde düşündüklerini tahmin edebiliyorum.Bu durum sanki oyunun eğlencesini bir tık azaltıyor gibi.Harita o kadar kalabalık ki, palladium toplamaya niyetlendiğine pişman oluyorsun.Neyse , bu duruma bir çözüm bulunması gerekiyor.Bence, harita büyültülse veya yoğunluk arttırılsa oyuncular adına büyük bir gelişme olur, oyuncuların memnuniyeti artar.Oyuncuların memnuniyetinin artması yapımcılarınında hoşuna gidecektir.Sonuç olarak her iki taraf içinde mutlu son...
    Saygı değer adminlerim, modlarım bu önerimi merkeze iletebilir misiniz?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Bende arttırılması taraftarıyım ama önce botları banlamaları gerekiyor bot banlaması üzerine böyle bir şey gelirse tadından yenmez olacaktır :)

militaryship-3 bunu beğendi.
  3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu daha uygun olan bir bölüme taşıdım. Konunuzu İndex'e ekledim, öneriniz gerekli desteği aldığı sürece bizlerde raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

4. Haritanın sağına soluna dağılmış , tek bir tane değilde birden fazla olacak şekilde paladium alanları hoş olurdu , arada 5-3 e gidiyorum ( fantezi olsun diye :p ) çok çok çok fazla gemi var ve gerçekten de paladium alanı artık yeterli gelmiyor , gidip toplamak eskisinden daha zahmetli . Oyunda düzeltilmesi gereken daha acil problemler var , bunlar hallolduktan sonra 5-3 için kesinlikle bir güncelleme gerekli , +1

kaçakavcı bunu beğendi.
  5. ateistkeci

ateistkeci User

Geçen hafta oyun çöktüğü zaman sabah resetinde haritaya girmiştim harita bomboştu her yerde Palladiumlar doluydu o haline getirseler bile yeter aslında bize

6. Vitamin

Vitamin User

Yine Botlara Kıyak geçilmiş olur :)

7. hiç yoktan birden fazla yer yapsalar yine iyi olur .

8. şahsi fikrim şuan gayet güzel gibi biz arkadaşlarla rahatlıkla topluyoruz sıkıntı olmuyor palladium alanının büyümesi program kullanıcılarına ek avantaj olur diye düşünmekteyim

ateistkeci ve Grandmaster. bunu beğendi.
  9. 34KAAN34

34KAAN34 User

Şuan ki hali gayet iyi. Daha büyük harita hoş olmaz. 10.000 lik düşman kes görevi için son derece makul.

10. _warmiii_

_warmiii_ User

Otomatik oynayanlar banlansın o haritada 30 kişi bulamazsın pala toplayan, büyütülmesi otoların işine gelir. Olumsuz oy veriyorum.

11. arslanzero

arslanzero User

güncellenmeliii

Sayfayı Paylaş