5-4 haritası yaratık ödülleri

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ***S.T.E.A.L.T.H*** tarafından 15 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bende diyorum neden albayı, generali bu haritadan çıkmıyor diye. En güçlü yaratık en az puan, en güçsüz yaratık en fazla puan.

BUKANN bunu beğendi.
  2. Darkorbit şaşırtmıyor

3. Ben haritada gezenlerin isimlerini aldım. Bu bildirimin ekran resminide aldım. Şu andan itibaren bu haritaya girmiyorum ve bir kaç gün bekleyeceğim düzelecekmi diye. Ben dahil olmak üzere tüm kullanıcıların hesaplarında düzelte yapmaları gerekir acilen. Çünkü çok iyi rütbe kasanlar olduğunundan eminim bu yolla.

4. Belki sadece görsel hata da olabilir bilemedim ama darkorbit hiç şaşırtmıyor bu güne kadar hangi bugculara ceza verdiler ki?

Savaş bileti anahtarı bugu yapıp her etkinlikte tüm anahtarlarla herşeyi alanlara mı?
    20 seviye bugu ile tüm itemlerini 20 seviye yapanlara mı?
    Dimetrion bugu yapanlara mı?

Hangi bug bannlandı? Hani herşey kayıt altına alınıyordu çok mu zor oyunun sınırı belli sana 150 anahtar veriyor örnek hadi sen paymentlerde ki anahtarı da al etti sana max 180-190 anahtar adam kalkıyor 300-400-500 anahtarla herşeyi alıyor bunun bilgisine ulaşmak çok mu zor??

Aklımda bazı şeyler de var ama dile getirmek istemiyorum bannlanırım falan gerek yok ben artık sadece adam kesmek için giriyorum oyuna kim ne bug yapmış kim ne kullanıyor umrumda değil zaten kimseye bir yaptırım olmuyor

5. Bende görsel hata yok, kontrol ettim yaratığı kesince resimdeki gibi puan veriyor (bende günlerdir pike dönüyorum karagümüş için). Açıklama yapılmadığı için bu ceza gerektirmez oyun hatası neticede kullanıcı değil, (ebedi kapı buğunda olduğu gibi) masum, bilmeyen, 3-5 yaratık kesip çıkan hesaplarında banlanması adil olmaz çünkü. Sadece oyunu bakıma alırsın, hatayı giderirsin ve tüm puanlar normale döner.

Fakat dün 5-3 de paladium toplayanlarda bir şey dikkatimi çekti. Kamuflajlı hem gemi ve pet vardı sisli bölgede ! O bölgede otomatik kamuflaj kalkması gerekmez miydi ? Sisli alan dışını iyice kontrol ettim (belki gemiyi kenara çekip peti salmıştır diye) fakat etrafta gemi falan yoktu. Zaten mantıksız olurdu sadece pete toplatmak zaman kaybı olurdu diye düşünüyorum.

6. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bunun bir bug veya hata olduğunu nereden çıkardınız öncelikle?

Güçlü yaratık çok ödül verecek diye bir kural olduğunu hatırlamıyorum şahsen. O halde BL haritasında Mind kesiminde en yüksek şeref ve tp alınmalı kimsenin stroke gitmemesi gerekir.

Haritanın belki de amacı budur küçük yaratıklarla seri rütbe kasmak. Konu başlığınız bu yüzden dolayı yeniden düzenlenmiştir.

Sizler için bunun sebebini merkeze soracağım bakalım ne dönüş alacağız ve neden böyle bir istatistik değişikliği yapmışlar.

Konunun ekstradan diğer bug veya başka olaylara bağlanmasını istemiyorum. Her konuda kısır döngü gibi sürekli aynı konuları tekrar ederek temel konunun amacından sapmaması için biraz daha özverili olalım.

İyi Uçuşlar!

markhumor.q bunu beğendi.
  7. Sayın YARGU modum;

Bunun bir bug veya hata olduğunu, tüm yaratıkların puanlarını kontrol edip güçlü veya nadiren çıkan yaratıkların onlardan daha güçsüz ve daha kolay bulunur yaratıklara kıyasla daha çok puan verdiklerinden EMİN olduktan sonra bu kanıya vardım.

Benim bahsettiğim tp-şeref değil yaratık puanıdır ki zaten mindfire strokeden daha çok puan vermektedir. 30 mind, 25 stroke.

Haritanın amacının puan kasmak olup olmadığını bende sizde bilmiyorsunuz, sadece tahminde bulundunuz şu an. Konu başlığında bir sorun göremedim ama siz bilirsiniz istediğiniz gibi düzenleyin. Nitekim ben foruma her yazdığımı artık ekran resmini alıyorum. Supportun bundan sonra daha çok aktif çalışmasını sağlarız belki.

Sebebi merkeze sormanızdan ötürü teşekkür ederim.

Rahatsız olduğunuz durumu anlıyorum sonuçta forumda taşkınlık, provakatif olaylar istemiyorsunuz. Fakat benim amacım eğer oyunda bir hata varsa bunun tespit edilip bir an önce giderilmesi için bir kullanıcı olarak geri bildirimde bulunmaktır. Benim konumun altına üstüne ne yazıldığı beni ilgilendirmez sonuçta bunlara ben müdahale edemem, bu forum yetkililerinin işidir.

İyi çalışmalar, kolay gelsin.

8. O zaman bende kesiyorum kesmeye korkuyordum ;)

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Tabi anlıyorum ama bunda bir bug olduğunu düşünmüyorum belirttiğim gibi bunun en sağlıklı sonucu merkeze sormam olacaktır. Bir soralım bakalım ne cevap alacağız. Ona göre konu içerisinde dönüş yapacağım.

İyi Uçuşlar!

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  10. community managers (malum şahıs )bir kaç kez sormuştum cevap vermedi
    .

discord community managers (malum şahıs )cevap vermiyorsa zaten aslında çok şey anlatmış oluyor :D

11. YARGU

YARGU Guest

Birde biz soralım bakalım :D

12. şimdi siyaset yasak yoksa efsane bi şey vardı
    malum şahıs :
    ''Gel bakayım buraya ne dedi bu para pul ne dedi ''

13. sen beklediğinle kalırsın hoş beklemesende atı alan üsküdarı geçer gider sen yaya kalırsın o aldığın isimleride çerçevelettirip duvara asarsın vesselam oynadığın darkorbit unutma.

14. Tuhaf yazına cevap vereyim, çünkü beni tanımıyorsun doğal olarak.
    Öncelikle benim için darkorbit sadece bir oyun. Kim nereye gidiyorsa gitsin sanki gerçek hayatta bir yere geliyor. Beni pazartesiden-cumartesiye bota atıp pazarda kapı yapan, bug kullanıp şp artıran aciz zavallı güruhla karıştırma. Oynadığım oyunu çok iyi bildiğim için ben kendimce önlem olarak hem buraya yazdım hem supporta ki yarın (ebedi kapı gibi) ban durumu olduğunda hoop dur bi dakka diyebileyim. Ben her platformda olduğu gibi burada da haksızlığa ve yanlışa kendi çapımda ses çıkartmak. Benim hayat tarzım bu arkadaşım yoksa bende oynadığım oyunun nereye gittiğinin farkındayım. Selametle
    Ben sordum ve ...
    '' Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkürler. ''
    ... cevabını aldım.
    Gayet açıklayıcı ve net bir cevap oldu benim için. Bana ayırdıkları 5 saniyelik süre için supporta sonsuz teşekkürler.

YARGU bunu beğendi.
  15. waresw

waresw User

Burada nasıl birşey arıyorsunuz!! Ben anlamadım.
    Orada açık açık yazılmış, hangi npc nin hangi ödülü verdiği. ortada herhangi birşey yok. Siz sadece şunu diyebilirsiniz;
    o haritada botla hile ile , yardımcı programlarla , oyunda yasak olan yazılmları kullanarak ödül alanlar hakkında ceza talep edebilirsiniz. Bunu bütün haritalar için yapmanız lazım.
    o tablo yeni değilki. o harita açıldığında zaten eklendi rütbe hesaplamasına ve zaten duyurusu yapılmış oldu.
    sizler o kadar sorun bitti. oyun içinde savaşırken program kullananları bitirdiniz, haritalarda bot kullananları bitirdiniz, buglarla tp şöhret puanı dolayısıyla rütbe puanı alanlarıda bitirdiniz..
    duyurusu yapılmış, hangi npc nin hangi rütbeyi verdiği belli bir haritada normal oynayan oyuncuları peşine mi düştünüz....
    siz kendinizdemisiniz?
    not:siz buna da ban verirsiniz forumdaki görevliler. bu yazımada birşey bulursunuz. ( aslında bu yazıyı imza olarak kullansam iyi olur)

16. Tek kişinin saniyeler içinde imha ettiği ve haritada bolca bulunan spookfish 512 puan, iki kişinin dakikalarca imha etmek için uğraştığı ve haritada tek olan imha olduktan sonra uzun bir süre çıkmasını beklemek gereken the stinger 25 puan. Siz uyanır uyanmaz uyku sersemliği ile mi yazdınız bu yazıyı ? Yoksa başınıza kötü bir şey mi geldi ? Yakınlarınızdan sizi kontrol etmeleri için yardım isteyin bence.
    Diğer yazdıklarınıza cevap bile vermeye gerek duymuyorum. Sataşmanıza moderatör cevap verir.

YARGU bunu beğendi.
  17. Arkadaşlar tartışmaya gerek yok basit bir konu için konuyu açan arkadaşın anlatmak istediği

Basit bir yaratık 512 puan verirken öldürülmesi zor olan yaratık neden 25 puan verir?

Yani bunu şu mantıkla düşünebiliriz strenur'un 512 puan verdiğini düşünün cubinin ise 1 puan

Son düzenlenen: 15 Aralık 2021
    ***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  18. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bende bunu anlamıyorum! Oyuncu çıkar bir konuda merakı olur ve soru sorar sonra bir grup gelir birisi der; 'oyunda diğer sorunlar bitti mi bunu soruyorsun' diğeri gelir 'daha önceki olaylarda böyle oldu' sonra ben gelirim burada bu arkadaşlara kişisel bir yorum yaparım ardından bir başkası çıkar sen insanlara laf söylüyorsun diye bana kızar..

Söyleyin ne yapayım?

Mantık şu yada şuna çekiliyor, oyunda sorunlar var geri kalan hiçbir durum bizi alakadar etmiyor sorunlar çözülmediği sürece diğer konulara girip istediğimiz gibi kestaneden erik çıkartmaya çalışırız kafasında yaşanıyor!

Hanımlar ve beyler açık açık söylüyorum bu tutuma izin vermeyeceğim. Oyunda sorun olması başka bir oyuncunun konusunu sabote etmenizi yada ahlaksızca küfürler etmenizi kendinizde göremezsiniz!

Konuyla alakasız yazan:

Bu tutumla devam ederseniz eğer cezai işlem uygulayacağım size!

Sizde ısrarla chatte onlarca insana sataşıp ceza alıyorsunuz ve buraya girerek 2 yıllık yaşadığınız olayları yazıyorsunuz. Size ısrarla nereyle iletişim kurmanız gerektiğini göstersek bile yine usanmadan aynı mesajları atarak farklı bir amaç tutumuna giriyorsunuz. Hesaplarınız bu yüzden ceza alıyor forumda öncelikle bir kendinizi sorgulamanızı tavsiye ediyorum. Artık sürekli banlanmak için kasten tutum sergileyip sonra görevlilere suç atmaktan vazgeçin!

Fazla söze gerek olmuyor bazen anlamak isteyen iki çift laftan anlıyor anlamak istemeyene burada Orhun kitabelerini yazsak tek gözüyle okuyor.

İyi Uçuşlar!

markhumor.q ve ***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  19. Ah be modum görüyorsunuz işte yan hesapla gelip sataşıyorlar. Biri 13 mesaj yazmış forumda tamamına yakını oyunu kötülemek üzere, diğeride sırf sataşmak için mesaj yazmış anlamsız bir şekilde. Sizi her zaman anlıyorum insanla uğraşmak çok zor vallahi. Konu açtığıma pişman oluyorum ama bazı şeyleride anlatmanın başka yolu yok malesef, supportun cevabı malumunuz.
    Bazen anlayışlı insanlarla karşılaşınca seviniyorum. Teşekkürler.

Dontforgetme bunu beğendi.
  20. Önemli değil....Fakat bu forumda çok değişik kullanıcılar var selam yazsan darkorbit öyle darkorbit böyle diyip oyuncuyu oyundan soğutmaya yada konuyu açanı açtığına bin pişman eden..Hatta darkorbiti seneler öncesinden birakıp sirf haterlik trollük yapmaya gelenler bile var ben bunlara alıştım...

Başta görsel hata olmuştur (belki) Dedim

Orada şunu söylemek istemiştim.Belki sadece yazi da 512 yazıyordur?? Ben henüz deneemdim mesela deneyen var mı? Gerçekten o yazdığı puanı veriyor mu? Mesela belki stringerin puanı odur ama yanlışlıkla en basit npcnin ki o puan gözüküyordur??

Mesela arge bölümünde de hata var 25 arge dağıtı 50 arge kullanılabilir yerine dağıtılan arge 50 25 arge kullanilabilir falan birşey yazıyor..

not:Genel olarak 5-10-15-20 küsür mesajlı ve profil fotoğrafı olmayan kullanıcılar haterlik yapmak trollemek ve konunun akışını bozmak için geliyor...Şimdi bunu dedim diye yanlış anlayan olmasın öyle yapmayanlarda vardir ben genelinden bahsettim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.