5-4 haritası yaratık ödülleri

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ***S.T.E.A.L.T.H*** tarafından 15 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. waresw

waresw User

burada sataşma diye birşey yok. sana kimse şu npc yi imha et demiyor. bunda ne gibi bir sorun var anlamadım dedim. sana kimse diyormu niye cubıkon imha ediyorsun.. o harıtaya gidersin istediğin npc yi imha edersin. o haritada rütbe puanı düşük olan npc lerin verdiği diğer ödüller yüksekler . karagümüş tp uridium. o ufak olan yaratığında verdiği rütbe puanı yüksek. sana oyun diyorki ne istiyorsan onu yap. burada sorun yokki.
    sorun olacak şey şu . deki burada adamlar haritaya girmiş botla yardımcı programlarla npc imha ediyor bunu engelleyin..
    benim anlattığm bu. bunda sataşma yokki.

2. Sayın arkadaşım, sevgili kardeşim ;
    1- Benim bu konuda yazdığım yazıları oku baştan itibaren, sonra ismime tıkla yazdığım konuları oku bak bakalım bot,bug,hile hakkında ne kadar isyanım var bu zamana kadar.
    2- Ana sayfadan npc imha puanlarını bir incele. Hiç görecekmisin bakalım böyle orantısız bir puanlama. Eğer varsa haklısın.
    3- Benim bu konuyu açmamdaki amaç sadece ve sadece bu durumun normal olup olmadığını öğrenip ileride banlama durumunda kendimi kurtarmak ve belki bilmiyorlarsa yetkilileri bilgilendirmek.
    4- Lütfen artık uzatmayalım bu konuyu ve mümkünse yan hesapla değilde ana hesabınla forumlara yaz. Modlar zaten görüyor boşa banlanıp duruyorsun.

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Burada bunun sorgulaması size düşmüyor veya diğerlerimize bize düşmüyor! Bir kişi merak ediyor bundaki oran neden farklı diye ve siz burada bot bug bitti buna mı takıldın diye bir konu sabotajı yapamazsınız!

Eğer yardımcı olacaksanız olursunuz olmayacaksanız bir oyuncunun önüne taş koyarak konusunun dağılmasına sebep olamazsınız!

Konuyu daha fazla uzatmayın bu tutumu konu olağan akışında kalsın ki bilgi edinmek isteyenler buradan baksın ve edinebilsin.

İyi Uçuşlar!

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  4. waresw

waresw User

o yazıyı yazmıssında . ben zaten supporta yazıyorum. 2 sene olmuş 5 sene önce olmuş.. sorun çözülmüşmü!! aynı şeyler devam ediyormu..
    ben buradan sizlere benim sorunumu çözün diyormuyum.. benim chat banımı açın diyormyum.
    siz beni anlamamakla itham ediyorsunuz da anlamayan, anlamak istemeyen sizsiniz.
    chatte biri spam yapacak . görevliniz ban vermeyecek. diğeri normal yazı yazacak ona ban vercek..
    bu sorun değilmi... bu oyun sorunu değilmi. artık bu chat sorunu değil oyun sorunu bu ..
    ondna sonra beim karsıma geçip bana demeyecksınız biz herkese eşitiz diye..
    eleştiri ile hakareti karştırmayın diyorum . farklı şey ikisi. ama ortalarında ince bir çizgi var.
    adam oraya yazmış uyuz oldum bunu programla kesin.. buna ban nasıl verilmez.. bu oyun sorunu chat sorunu değil..
    hesap kapatma sebebi bu.. adam o kadar rahat kichatten bile bunu programla kesin yazıyor. hadi bunu görmedi chatteki görevliniz. supporta yazdım. cevap aldığın ban haklı açılmayacak. tekrar yazdım . senin ayzdığın yazı bu aldığın ban haklı. siz hiç okumuyırmusnuz oraya adam yazmışki uyuz oldum programla kesin.. buna açıklama gerekiyormu.. o ayzı orada zaten.
    ,insnalara karşı önyargılısnız. aynen bu şekilde devam edin.,
    2 sene önce olmuş dedğin olayda hesabımı kapattılar bana yapılan hakareti chatteki görevliniz ban verdim ayzdı ban vermediğini ispatlayınca takım lideriniz chate geldi o ban sebbı değil yazdı ben aynı yazıyyı yaznca chatten suresiz ban peşine ıp ban attı sporta atınca nıye böyle yaptın yazınca sen demedınmı o yaız ban sebebı değil diyen yazınca da hesabımı kapattı . spam yapmışım. yazmayacammı . bunu siz yaptınız . çözdünüzmü. 15 gün hesabım kapalı kaldı. ne yaptınız.. dieğrinde de aynı takım lideriniz puşnhg yaptın daha doğrusu bir oyuncuyu normalden fazla imha etmek puşngtir diye uydurma ceza ile hesabımı kapattı. ispatlayıncada öyle olmadığını forumdan ban chatten banb supporttan da tekrar hesabımı kapatmakla tehtit ettiler. ne yaptınız yazmayacammı yazacğım tanı. darkorbıtın oraya koyduğu görevlilerın görevini kötüye kullandıklarını yazmayacammı . yazacağımki bir daha yapmasınlar. admin gemisyle gemimi ekstiniz haritada. beni niye kestiniz gidin botları kesn yazdım. admin gemisi oyuncuları imha etmez videolu kanıt gönder yazdınız.
    gemı orada gidin inceleyin.. ben haritada şimdi admin gemisi gelecek videoyu açayım beni ekscek kanıt olsun diyecek halimiz yok yazdım tekrar hesabımı kapatmakla tehtit etiniz . yazmayacammı bunu yazacağım tabıkı.
    , chatten chate koyduğunuz görevli yan hesap açıp oyuna girmiş bana hakaret ediyor . bana o arada 5 tane ban verdi. bunu yaptığını ispatladım beni t6s nıze çağırdılar konuşalım dıye . yazdımkı onlara size o zamnkı görevlilere oraya gelip te ne dememi beklıyorsunuz. daha devamını ayzmayam .. chatte neyse o vtandası görevden almak zorunda kaldınız . yazmayacammı. mesele şu ya ispatlayamasam ne olacaktı bana yan hesap açıpta hakare ettiğini.
    birini isptlayamadım. özel oda da bana hakaret etti bir tanasi ispatlatyamadım . hakaret edip özel odayı kapattı.. buna da video istediniz video çekip atacaksın yazdınız resim bile olmaz dediniz video istediniz.
    yazmayacammı bunları uzatabilrim bunları. chatten 4 tane farklşı chat admını ban verdim yazdı hepsnin d eban vermediğini ispatladım yetmedi supporta da 3 tane farklı admin cevap evrdi 3 üde ban verdim yazdı . o oyuncu hala ban almadı o oyuncu ban alıncaya kadar 19 tane ban aldım ben ispatladığım içimn ban almadığını. yazmayacağım değilmi bunları. siz yapacaksınız biz burada sineye çekeceğiz .
    tabi yetki sizin elinizde ver banı kurtul . olmadı hesabını kpat...

bununla yazmamın sebebı asıl hesaplarım yıllardır banlı.. sebebı de bana bir oyucnuyu normalden fazla imha etmek puingtır yazdılar bende yanlış bilyorsunuz tp söhret vermıuyor puan vermıyor . puşing olması için ödül almam lazım yazdım puşing ona sebeb yapılır ben bana küfür eden oyucnyu imha ettim bunu hepiniz biliyorsunuz görevde yapmadım ayzdım. bana görev yapmadın ama rütbe puanı alıyorsun yazdılar bende yanlış bilyorsunuz rütbe puanı vermez ımha edıeln gemı sayısına eklenmıyor . kontrol edin yazdım.
    benimle kafa yaptılar dalga geçtıler support admınelrı darkorbitın admınlerı dalga geçtıler.
    buradan forumdan ispatladım: buradan ban verdiler. chatten suresız banverdielr. tekrar hesaplarımı kapatmakla tehtit ettiler.
    amacım kımseye sataşmak değil. yazdığım yazıda da birşey yok. ima da yok.
    yazdığım yazı gayet açık. o tablo yayınlanalı çok oldu. sana kimse demiyor bunu nıye imha ettin diye.
    o hartaya giren karagümüş yapıp lazer almanın peşinde . ufak böceklerı kımse imha etmez. orada ufak böceklerı imha etmeyi teşvik etmek için yapılmış gözuken. sen imha etmeyeceksen etme sana kimse birsey demıyor. benim asıl demek istediğim sey çok farklı.
    adamlar bugla o kadr rütbe puanı almış oyunda 24 saat botla aldığı tp nın rütbe puanının hesabı yok. odayetmiyor adamlar savaşırkende yardımcı program kullanıp oyunu oynanmaktan çıkarmışlar . sen gıtmıssn bu yaratığın verdiği puan..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Aralık 2021
    titans___ bunu beğendi.
  5. İyide kardeşim neden benim açtığım konunun altına şahsi meselelerini yazıyorsun. Aç bir konu o zaman ne yazıyorsan yaz. Haklısındır veya haksızsındır ben bilemem. Bu yaptığın yüzünden mod konuyu kilitlese haklı. Sana sorduğun sorular hakkında cevap verdim, benimle ve konumla işin bitti. Ama halen uzatıyorsun burada. Bende haksız yere banlandım geçen sene ve kendi konumu açarak sorunlarımı dile getirmiştim, hayaligenç adminle bayağı yazışmıştık. Lütfen ama artık bu tutumunla bir yere varamazsın.

6. BUKANN

BUKANN User

bence boşuna tartışıyorsunuz, bunun hiç bir mantıklı açıklaması yok, puanlamada hata yapmışlar, raporlanınca düzeltilecektir ama muhtemelen biraz uzun sürer.

7. Muhtemelen hata vardır diye düşündüğümden konuyu açtım zaten. Ama cevaplarımı okuduysanız tartışmaya girmemek için elimden geldiğinde sakin bir şekilde cevap vermeye çalışıyorum her şeye rağmen. aslında YARGU mod konuyu kilitlesin, cevap yazacağı zaman açar yazar. Bende o da boşuna uğraşmayız stresli kişilerle.

8. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Hala 5 yıl 10 yıl, şu ts gittim, bu görevli geldi, şu görevliyle konuştum, buradan ban yedim, şuraya yazdım. Lütfen bakın rica ediyorum lütfen şu tutumdan vazgeçin artık! Aklınıza estikçe birilerinin konularına girerek sürekli şu kısır döngüde kopyala yapıştır yazılarınızı bırakın.

Bir sorununuz varsa supporta yazını biz support değiliz. Chat banınız veya oyun banınız bizi etkilemiyor. Sizin yediğiniz hapis cezasını mahkemeye itiraz etmek yerine sürekli dışişleri bakanlığına şikayet etmenizden bir farkı yok yaptığınız olayın.

Gerçekten konu tamamen dağılmaya yüz tuttu. Konudan alakasız yine yediğiniz banı her mesajda olduğu gibi burada yazdınız bakın aşağıda
    Kimse size burada niye banlandınız yada banlanıyorsunuz gibi birşey sormamış.

Uzatmanın manası yok.

Talebiniz üzerine konuyu kilitliyorum. Merkez ekipten dönüş aldığımda bizzat yazacağım. :) Sizlik bir durum yok ortada içiniz rahat olsun herşey ortada sıkmayın canınızı.

İyi Uçuşlar!

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.