5-4 Haritası

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve LastShot12345 tarafından 2 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Arkadaşlar gemim bayağı iyi durumda. 5-4'e gireyim dedim gümüş ganimet anahtarı aldım girdim. Fakat anlayamadım tam mapi. Bazı sorularım var.
  1. Ölünce tekrar gitmek için tekrardan anahtar mı lazım?
  2. Hangi yaratıkları kesmek en mantıklısı yaratıklar ne veriyor uridium tp şp credi dışında?
  3. Diametrion toplama gibi bir olay var mı bu mapte?
   
 2. Güzel sorular bende cevapları merakla takip ediyor olacağım.
   
 3. 1. Ölünce tekrar anahtarla giriş yapman lazım
  2. Pike yaratığı garanti 5 gümüş sikke veriyor artı gümüş sandık düşme şansı var.
  3. Diametrion veren herhangi bir durum yok sadece gümüş kutulardan Hydra, Triskelion, Neptune alaşımları ve izokronat düşebiliyor.
   
  Amiral34 ve LastShot12345 bunu beğendi.
 4. oben

  oben User

  çok pardon ben pek bi ilgi göstermiyorum bu haritaya ama bildiğim kadarıyla haritada hangar değişimi yok yani hangar bırakıp oraya girip hangarınızı değişemiyorsunuz.
  amma velakin iki hangarlık malzemeniz varsa orada kasılmak üzere bir hangar dizip oraya 1 anahtarla girip orada kasılmak üzere dizdiğiniz hangarla kasılıp orada çıkış almak yada ölünce orada doğmak mümküN değilmidir acaba hiç denemedim.
   
 5. Haritada hangar olmasa bile gemiden çıkış yaptığımız zaman ekipmanları istediğimiz gibi değiştirebiliyoruz veya belirli bir yere bıraktığımız bir gemiyi farklı bir haritaya gemi değiştirme kısmından transfer edebiliyoruz fakat hangar içinde değilsek transfer başına 200uri + atlama kuponu istiyor. Dediğiniz şekilde 5-4 haritasında bir gemi bırakıp gemi değiştirme ile transfer mümkün mü denemek lazım açıkçası, bu mümkünse her girişte bir gümüş anahtar harcamaktan kurtuluruz.
  Edit: Denedim ve 5-4 haritasında gemi değiştirme mümkün değildir uyarısı verdi, anahtar olmadan almıyorlar haritaya.:D
   
  Son düzenlenen: 3 Haziran 2022
  LastShot12345 bunu beğendi.
 6. Amiral34

  Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Yukarıda oyuncu arkadaşımız çok güzel cevaplar vermiş teşekkürlerimi iletiyorum. Kendisine etiket atamadım :D ama mesajını beğendim bu da bir şey :)

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
 7. oben

  oben User

  evet bunu söyledim zaten kardeşim o şekil değil mesela a gemisini dizdin 5-4 e gittin kasıldın işin bitti çıkış aldın arka sayfadan 5-4 deki geminin içini normal haritada oynamak istediğin gemiye aktardın oynadın tekrar 5-4 e gitmek istedin a gemisi 5-4 te ama içi boş tekrar çıkış aldın oynadığın geminin içini 5-4 deki gemiye aktardın başla dedin a gemisi 5-4 içi dolu bir şekilde başladın gümüş anaktara gerek kalmadı.;)
   

Sayfayı Paylaş