5 saatlik bakımın sonucunda olanlar

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve kıbrıslıdede tarafından 10 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 1- hala portalın soluna yada sağına atıyor 3 bl de engellerin içine kadar girdi gemim :D sadada
    2- kamuflaj birleştiremiyorum 0 da kalıyor
    3- hala 15 saniye zımbırtısı devam ediyor yani 5 saat bakım yapıp şu uyarıyı vermemesini nasıl sağlayamıyonuz bunu sağlayınca oyun çöküyormu çok ilginç nasıl bir kodlama yaptılarda böyle ufacık hataları bile değiştiremiyorlar herhalde teknik ekip 5 saat dinlendirek sunucuları sonra açarız rahatlar biraz falan dedi herhalde ::D:D:D

YilmazBey bunu beğendi.
  2. onu geçtim şu an istemcide oyun zoraki açılıyor sayfalara girmiyor

3. Yükleniyorda takılı kaldı gemi. :D Allahtan vipim falan yok yoksa boşa giderdi paralar :D

4. anasayfada sorunlu çok ağır yükleniyor

5. Agır_TR

Agır_TR User

başka oyunlar görse dalga geçer :D

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  6. BUKANN

BUKANN User

anasayfada bir yere tıklıyorsun sonra gidip kahve yapıp geliyorsun anca kendine geliyor :D

7. smoonrise

smoonrise User

Aynı şikayetler için yeni konu açmak istemedim umarım sorun olmaz bende azcık sitem edecem merkez'e senin konun aracılığı ile :D

Etkinklik ilk günü 0 bilgi ile herkezi kendi başına bıraktı merkez sorunlardan dolayı ve savaş bileti geç geldiğinden ben ilk gün kapıyı yapmadım biletlerdeki 25 kapı yap hedefini ve modülü elde edemeyecem tebirkler merkez ...
    Sonrasında hem etkinlik hem geliştirme getirdi oyun kimseden öneri tavsiye alma gereği duymadan test sv. açmadan ve sonra oyun para dan başka kimseyi tanıyor diyince uyarı alıyoruz yada ikaz ediliyoruz bu kadar paymet üzerinden dönmez bir oyun kaldıki bu paraları hak etmiyorlar bu yönetim ile yönetim derken merkezin bu kadar para kaynağı olan oyunculara adil ve adaletli oyun sunmaz ken birde laglar donmalar kopmalar tekinik sorunların zirve yapdığı bir zamanda bu kadar para peşine düşmek nedir ..?
    Bu çalışmları hafta içi gece 01:00 ile sabah 06:00 yapmak yerine oyuncuların aktif oldukları saatlerde yapma nedir devlet memuru gibi sabah 09:00 akşam 17:00 mi çalışanları merkezin , hadi diyelim öyle o zaman verecek mesaii parasını çözecek bu sorunları oyuncuları oyundan gün içerisinde 5 saat uzak tutmak nedir ... Birde gelelim sonucuna 5 saat oldu hala oyun sorunlı bu sefer çalışan anasayfa gitti , kaç aydır çözülmeyen portla atlama sonrası 15 sn bekle sorunu çözemedi defalarca raporlandı Ve benim en çok itiraz ettiğim kısım daha bug ile bo3-pro lazeri yapıp yine bug ile bu envanterleri 16 seviye yapanlar ceza almamışken neden 20 seviye envanter neden diyor adalet getirmeden yenilik ve para para peşinde bu merkez ... ( ALLAH sabır versin TR ekibine bu kadar düzeni bozuk ve sorunluluklarından kaçan bir yönetimi olan oyunda yetkili oldukları için ... )

8. Sene olmuş 2020 hala DO'dan adalet bekleyenler var :)

9. Bu kadar uzun süre bakımda durunca, hah, şimdi düzelecek, yağ gibi akacak oyun dedim ama sonra dedim ki ya bu darkorbit, hiç bir şey değişmez dedim ve umut etmeyi kestim :p

10. _xLivex_

_xLivex_ User

Ayrıca captcha sorunu hala devam etmekte. Açık arttırmaya teklif veremiyorum. Bugün 5.gün diyecek başka bir şey yok. Yoldan geçeni teknik ekibe almışlar sanırım.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  11. Oturuyorum izliyorum elimden tek bu geliyor

ama içimde fıtına lar kopuyor

12. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Devam eden sorunlar ve yaşıyor olduğunuz sorunlar nedeniyle sinirli olmanız ve sitem etmeniz oldukça doğal ancak Forum içerisinde olduğunuzu ve görüşlerinizi belirtirken Forum Kuralları'na uymanız gerektiğinin hatırlatmasını düşeyim şuraya. Lütfen kural ihlali yapmayın ki bizler de cezai işlem uygulamak durumunda kalmayalım.

Forum içerisinde üst üste mesaj atmak yasaktır. Mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.

İyi forumlar.