Öneri 50.000 Uridium Ödüllü Blacklight gözcüleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM tarafından 21 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Evet evet hep aynı saatte çıksa sadece güçlü klanların elinde olurlardı , özellikle x-8'de çıkanlar . Şuan koordinatları belli olsa dahi tam saati belli olmadığı için ara sıra denk gelip kesmemiz mümkün oluyor , böylesi çok daha iyi ^^

2. 5-2'de kalabalığın içerisinde denk geldi bana bir kere kestim neyse ki, sonra oradan çıkıp 5-3'e gittim orada da denk geldi kestim iyi oldu

3. Benim gözlemlerime göre 5-3 te çıkan arkadaşımız uzun süre başıboş dolanıyor :) Pek aktif olarak o arkadaşı avlayan olmuyor

4. NexoNeoNow

NexoNeoNow User

acaba her şirkette aynı anda mı çıkıyor bunlar ?

5. ateistkeci

ateistkeci User

Farklı zamanlarda çıkıyor şansın varsa 3 şirketin yaratığını da alabiliyorsun :p

6. NexoNeoNow

NexoNeoNow User

denendi onaylandı :)

7. crusers

crusers User

BUNUN saatleri here serverin kendi saatine göre mi ?

8. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

arka plan hata ları düzeltme resetinden sonra çıkıyormu çıkmıyormu bu yaratıklar adminler bi bigi verseniz 2 saat bekliyoruz bazen çıkmıyor zamanımızla oyunun ortaklığımı var 2 saat az değil eli boş dönmek sinir ediyor insanı restlerde çıkmıyormu bu yaratıklar

9. besyo35

besyo35 User

hangi saatlerde çıkıyor acaba yada bildirim geliyor mu çıkınca

bildirim geliyorsa belkide o.tolardan önce yakalayabiliriz. o da zor ama çünkü çok o. to var. yinede bildirim geliyorsa bir ihtimal :)

bl haritasında yada kapıda olduğumuzdada bildirim gelmez mi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Eylül 2021
  10. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Gözcüler için bildirim bulunmuyor.

11. Arkadaşlar her gözcü için 2 saat zaman bildirimi var bu 2 saat içindeki süreçte 5 dakika içnide de doğabilir 1 dakika içinde de doğabilir 1 saat içinde de doğabilir tam 2 saat içinde de doğabilir sabir ve şans işi

bilginiz olsun :)

12. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

soruyu mu yanlış anladım veya eksik bir bilgiye mi sahibim anlamadım.
    Battleray NPC'si gibi bir bildirim mi geliyor?

13. TanrıEru

TanrıEru User

Bildirim geliyor veya gelmiyor dememiş belirli bir başlangıc ve bitiş saatleri olduğundan bahsetmiş sadece

Dontforgetme bunu beğendi.
  14. Evet ya ben sadece bundan bahsetmiştim bildirim nereden çıktı :D
    2 saat zaman dilimi var yazacağıma zaman bildirimi var yazmışım yanlışlık orada olmuş kusura bakmayin :)

15. 2 saat x8 de boş boş bekleyeceğine git 2 saate x2 ile eternal yap 70k üstü al daha mantıklı ve karlı
    sabrınızı başka şeye harcayın

16. selam
    Purpose XXI hangi haritada çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim.

17. x8 haritalarında her daim görebileceğin bir yaratık tıpkı strenurler gibi

not:ama çok hızlılar dikkat etmelisin canları azken muhakkak yavaşlatıcı roket at

18. Cezeri97

Cezeri97 User

Bu yaratıklar hala çıkıyor mu?