Bug / Oyun hatasi 50.000'den fazla oyuncu kayıp ???

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KATALONYA tarafından 19 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. KATALONYA

  KATALONYA User

  Oyunda klan sekmesinden bakıldığında her sayfada 20 klan bulunmakta 1600 sayfa mevcut ve bunların ilk 7-8 sayfası 40dan fazla oyuncu içeriyor sadece ilk sayfada 50 kişilik klanlar bulunuyor 1000 oyuncu var ve klan sıralamaları 8000,5000 gibi sıralamalar bazıları test serverinde açılmış olarak görülüyor. Bu konuyla ilgili bir çalışma var mı ? gerçek oyuncu ve klan sayılarını ne zaman görebileceğiz oyunun aktif olmayan hesaplar üzerinde çalışması var mı ? klanda olan gemilerin silinmesi gibi bir durum söz konusu mu ? Bu oyuncular aktif olmadığı halde neden klan rütbe sistemine dahiller ?
   
 2. .maxpayne

  .maxpayne User

  haklı adam çalişşin yönetim bence biraz
   
 3. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Bir çok oyuncu tek bir hesap ile birden fazla sunucuda oynayabiliyor. İlaveten bir oyuncu onlarca hesaba sahip olabilir. Bu nedenle gerçek oyuncu sayısın bulmak için kullanılan bu yöntem belirsiz olacaktır.

  Kullanılmayan veya untulan hesaplar ile açılmış klan ve hesaplar için bildiğim kadarı ile şu anda bir çalışma mevctur değildir. İlaveten gördüğünüz sayı o sunucudaki açılan toplam klan ve oyuncu saysını yansıtmaktadır.

  İlaveten her hangi bir şekilde hesap silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Klan rütbe sistemi klandaki oyuncuların tecrübe puanları baz alınarak hesaplanmaktadır. İnaktifte olsa klanda olan oyuncuların TP bulunduğu için klan sıralamaısna etki etmektedir.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş