50 Arge Nasıl Dağıtılmalı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve M•A•R•E•Ş•A•L tarafından 27 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Soru 1: PVE ağırlıklı oynuyorum ama sanırım 50 arge dağıtıldığında hem PVE hem PVP hallolmuş oluyor. Rica etsem uygun dağılımı paylaşabilir misiniz?

Soru 2:
    Argeleri tamamlama hızımı arttırmzk için dükkandan da günlük dosyası satın almak istiyorum. Dükkanda satılan argelerin hiç daha ucuz satıldığı oluyor mu?

Soru 3: Günlük dosyalarını Zeta ve Dükkandan satın almak dışında da hızlı kasma yöntemi var mı?

Soru 4: Argeler için ne kadar günlük dosyası veya uri gerektiği tablosu vardı. Paylaşır mısınız?

Soru 5: Pet tasarımı takmak petin yakıtını arttırır mı?

Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenlenen: 27 Haziran 2019
  2. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

1.50 Ar-Ge dağıtabileceğiniz maksimum sayı olması sebebiyle bahsettiğiniz gibi hem PvE hem de PvP'ye yönelik çok amaçlı bir dizilime sahip olabilirsiniz. Ar-Ge diziliş stillerine yönelik konu için tıklayınız.
    Eklediğim konuda da belirtildiği üzere pilot profili 3 ana başlık altında ilerlemektedir. Sizin burada tercih edeceğiniz kısımlar Savunma-Saldırı'daki yetenek dağıtım hücreleridir.
    Benim size 50 Ar-Ge'yi diziliş tavsiyem şu şekilde olacaktır.
    Gemi Gövdesi I
    Tamirci
    Kalkan Enerjisi
    Yanıltma Manevrası I

Kelle Avcısı I
    Gemi Gövdesi II
    Kalkan Sıklığı

Ayarcı
    Yanıltma Manevrası II
    Kelle Avcısı II
    Roket Uzmanı
    (Buraya kadar standart savaş dizilimidir. Sonrasında PvE tercih ettiğiniz için Şeref Bonusu + NPC Hasarı veren alttaki hücreleri tercih edebilirsiniz. Aksi durumda daha da agresif olmak amacıyla Mayın argeleri tercih edilebilirdi.)
    Acımasız I
    Uzaylı Avcısı
    Acımasız II
    Buradan Ar-Ge dizilim sıralarını ve kaç Ar-Ge sayınız varken nelere basabileceğinizi test edebilirsiniz. Ar-Ge Demo

2.Dükkana sistemin belirlediği zamanlarda indirim gelebiliyor(%25) fakat çok uzun süredir böyle bir uygulama olmadı.

3.Günlük dosyası için en uygun kasma yöntemi Zeta Kapısı'dır. Bunun dışında çok seri olmasa da Boss-Uber yaratıklardan 1 günlük dosyası çıkma şansı var. 4-5'de kasılmayı tercih ederseniz ek bir gelir elde edebilirsiniz böylelikle.

4.İlk sorunuza yönlendirdiğim konuda bu sorunun da cevabı mevcuttur.

5.Tasarım takmak P.E.T yakıtını artırmamaktadır. Aşağıdaki formülde belirtildiği üzere P.E.T yakıtına Seviyesi, Protokol ve Modül sayısı etki etmektedir.
    İyi forumlar.

Manitu ve Minerva bunu beğendi.