%50 Destek nasıl oluyor?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve For_You62 tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. For_You62

For_You62 User

s.a herkese iyi forumlar

Dükkan da bulunan "Destekler" bölümünde genelde pazartesi günleri çıkan elit destekleri almak istediğimde,açıklama bölümünde şöyle bir ibare var;

"Destek satın alındıktan sonra 10 saat etkin kalır. Erişebilinir azami destek seviyesi: % 50"

normalde destek oranı %10 olarak görünüyor . Bunu nasıl %50 ye çıkarıyoruz?
    örneğin tecrübe ve ya şeref desteği nasıl %50 olacak ? en fazla %10 destek alırsınız diyor... :( aklım karıştı vallahi

2. güçlendirici ler sv1 ve sv2 olanlar var birde korsan kutularından cıkan 1 saatlıkler var bunları toplasanda 30 eder gerıye kalan 20 nereden gelıyor bende biliyorum

3. KARANLIK

KARANLIK User

Size orda verilecek oran neyse o gelecektir.Bir hesap yaptığımızda üyemizinde dedği gibi %50 ulaşılamıyor.Size gelecek oran %10 dur.Orda denilen en fazla %50 ye ulaşılabileceği.

4. For_You62

For_You62 User

hımmm...peki bu en fazla %50 ye nasıl ulaşılıyor onu merak ediyorum sayın moderatör ?

5. KARANLIK

KARANLIK User

Lütfen bu konuyu inceleyiniz.Yararlı olacağını umuyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.