Öneri %50 TP 1 haftalık çekmek istiyorum hangi paketi almalıyım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Yuppi tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yuppi

Yuppi User

%50 TP 1 haftalık çekmek istiyorum hangi paketi almalıyım 15 bin uri alınca 5 günlükmü geliyor yoksa daha üstümü yardım pls

2. Benim bildiğim kadarıyla 1 haftalık % 50 Tp yok.1 Hafta katlayıcı var yanlızca.

3. Yuppi

Yuppi User

var uri çekince 5 gün tp geliyor ama hangi paket olduğunu unuttum

4. Modlarımız yardımcı olucaktır.

5. Yuppi

Yuppi User

umarım bi mod gelsede baksa :D

6. Merhaba,

%50 Tecrübe Desteği gününde en fazla 5 günlük destek çekebilirsiniz.
    Bu da 5.000 Uridium paketinden alarak toplamda 25 bin uridium aldığınızda hesabınıza 5 günlük yansıyacaktır.

İyi forumlar.

7. Yuppi

Yuppi User

ama adminim 25 bin uri yokki :( anlamadım ben

8. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Yukarıda takım arkadaşım ..-AKDENİZ-.. 'in de dediği gibi 5 günlük destek sahibi olmak için 5.000 Uridium paketinden 5 adet almanız gerekmektedir. Bu şekilde toplamda 25.000 uridium ve 5 günlük destek sahibi olabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. Yuppi

Yuppi User

ama adminim geçen hafta arkadaşım almış söylüyor 5 tane almadım diyor bitane paket çekerek 5 günlük tp almış ben onu istiyorum

10. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Arkadaşınıza özel bir teklif ise bilemem fakat normalde öyle bir paket bulunmamaktadır.

%50 Destek veren Uridium günlerinde ; Aldığınız her 5.000 Uridium için , 1 Günlük %50 Destek verilir.

10.000 Alırsanız 2 Günlük , 15.000 Alırsanız 3 Günlük , 20.000 Alırsanız 4 Günlük , 25.000 Alırsanız 5 Günlük olarak destekler hesabınıza eklenir.

%50 Destekler en fazla 5 günlük alınabilir.Yani 25.000 Uridiumdan fazlasını aldığınızda ( Örneğin ; 30.000 ) destek aldığınız gün sayısı artmayacaktır.

İyi forumlar.

11. Yuppi

Yuppi User

yahu 15.bin uri veya 30 bin urıcekınce 5 gunlu kveren paket vardı o yokmu şimdi

12. ONURBEY

ONURBEY User

İyi akşamlar;

Ben mi yanlış biliyorum yoksa, bu çektiğim uri bana 6 gün verdi.

29.90 TL lik paketi aldığında, bir haftalık % 50 TP paketinde olmuş olur.

Saygılarımla.

13. bir ara %50 tp 1 haftlık herkese verdiler lag ve oyun donması için o zamana denk gelmiş olablr

14. under18

under18 User

direk helix zamanında saglam uri cektinizmi 4 parti yeterli bayaa işinizi görür örnek olarak her helixde 100 tl lik uri cekin nasılsa x400 oldugu için ona göre uri güzel uri gelicek böle böle 4 parti yapsanız her hafta 5 ci haftada geminiz güzel bişeye benzer peki 1 ci helixi ne için kulancam tabiki zeta 200 bin uri verip 50 bin uri 100 anahtar alıcaksınız zetadan gelen uriyi birikdirip kpapaya girceksiniz 2 ci helixlede anahtar alcaksınız bunlada zeusda acıp zeusu tamamlaycaksınız 3 cü helix argeye verilcek 4 cü helix ise iris gelişmesi yada uçuş düzenleri yapılcak yetmezse 1 helix daha cekersiniz onlada ister gelişme ister düzen vs vs harcarsınız zaten :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.