% 50 TP ( bilgi )

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kartal2670 tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kartal2670

kartal2670 User

merhaba arkadaşlar ,

( bu yazıyı öncelikle konusu kilitli olduğu için cevap yazamadığım Viper1903 adlı arkadaşımıza ve merak eden diğer arkadaşlarımıza cevap olarak yazıyorum )

%50 TP güçlendiricisi aktif olacağı gün gece TR saatiyle 01:00 'de çıkar ve yine bir sonraki gün 01:00 'e kadar aktif kalır yani bu gün gece 01:00 'e kadar uri alarak TP güçlendiricisine sahip olabilirsiniz .

birde hatırlatmak istediğim başkabir konu var , TP güçlendiricisini diyelimki şuan aldınız, güçlendirici aldığınız andan itibaren 1 gün süreyle geçerli olmaz burasına iyi dikkat edin , şuan 5 bin uri alarak bir günlük TP güçlendiricisi aldıysanız gece 01:00 'e kadar geçerli olur ve 01:00'den sonra biter , eğer 5 günlük alacaksanız sistem yine aynı şekilde işler ve gece 01:00'den sonra ekranınızda 4 gün kaldı yazar ... yani güçlendiricinin satışta olduğu gün verilen kullanma hakkının ilk günüdür , siz gün içersinde ne zaman alırsanız o ilk günün alışveriş yaptığınız andan sonra kalan kısmını kullanmaya başlarsınız.. ( biraz uzun oldu kusura bakmayın :) )

kolay gelsin iyi oyunlar......

2. KARANLIK

KARANLIK User

Bu konuyu yeni başlıyanlara açabilirsiniz.Burası yanlış bölüm kilitlemek durumundayım.

3. kartal2670

kartal2670 User

forumda merak eden arkadaşlar var diye yazmıştım modum , kilitlenebilir teşekkürler...

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.