%50 tp desteği

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 8 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. %50 tecrübe yine gelmemiş.

2. bgtokat60

bgtokat60 User

offf offff bu ne ya yine gelmemiş yüzde 50 tecrübe yeter ya

3. bgtokat60

bgtokat60 User

2 haftadır bekliyorum lütfen adminler bu konuyla ilgilenin ya yeter ya yine yüzde 50 tp gelmemiş ya

4. Discord'daki duyuruda bugün %50 tp desteği olduğu görünüyor ama ana sayfada yok uri çekersem tp gelir mi?

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Burada da belirtildiği üzere %50 Tecrübe Güçlendiricisi ''Yükseliş Destek Paketi'' adı ile satışa sunulmuştur, anasayfada da görülmektedir. Hangi sunucuda göremediğinizi belirtir misiniz?

İyi forumlar.

6. Hayır yükseliş destek paketi ayrı, %50 tp desteği ayrı olarak yazılmış. TR2-3 sunucusu.

7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sizlerden ricam yalnızca bir adet forum hesabı kullanmanız yönünde olacaktır, ayrıca geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Sorunu gerekli yerlere ilettim ve geri dönüş beklemekteyim.

İyi forumlar.

8. Diğer hesaptan yanlışlıkta yazdım ve sildim hemen. 5k uri çektim ama tp desteği gelmedi ben de yükseliş paketi almak zorunda kaldım. Bilginize.

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yaşnana teknik sorun merkez ekibe iletildi. Uridium alımlarında destek alamayan oyuncular lütfen support ekibine durumu izah edicek şekilde mesaj yazsın. İlerleyen günlerde zararınız telafi edilecektir.

İyi forumlar.

10. bgtokat60

bgtokat60 User

pardoks admin 2 haftadır bekliyorum yazık değil mi bize ya göre bitiricem yüzde 50 tğ çekip gerçekten oyundan sıkıldım ya sorunsuz bi hafta geçmeyecek mi

11. usta06

usta06 User

yükseliş destek paketini al bari görev bitireceksen

12. Satın alınan ve gelmeyen nesnelerin iadesi yapılarak bir yere varılmaz. Bu hatalar uzun süredir devam ediyor ve düzelecek gibide durmuyor. Teknik ekip uçak modunda olsa gerek. Telafi zaman kaybına uğrayan oyuncularada yapılmalı.

13. LOW51

LOW51 User

yav arkadaş %50 tp yine yok bu nasıl bişidir ya paramı kazanmak istemiyor yoksa insanlar paket alsın daha çokmu para kazansın istiyolar

14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki bu sorun tekraren oluştu, çözümü için tüm çalışmalar yapılacaktır.

İyi forumlar.

Merhaba,

Bu konuda tamaamen size katılıyorum. Sorunun kaynağı bulunup, çözülmelidir. Teknik ekip bu konu üzerinde yoğunlaşacaktır.

İyi forumlar.