%50 URİDİUM X3 de geçerlimi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve #ŦЯΔКЧΔŁĪχКΔЯĐΞŚŁΞЯ# tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 75.000 uridium 18 TL olan avantaj X3 vaktindede Geçerli Olucakmıdır ?

2. supporta mesaj attım alım gucu testı oldugunu bılıyorum ama sorum olucak 330 bin urı bende 149 try dedim x3 de 3 tane alıcam 990 k urı olucak x3 oldugu ıcınde 2.970.000 u olucak oyle degılmı dıye ..

gelen cevap

Selam ,

bu geçici bir fiyatlandırmadır ve alım gücü test edilmektedir. Bu testin süresini bizlerde bilmiyoruz.

e ben bunu sormadım kı ?

3. Merhaba ,

Bildiğim kadarı ile x3 zamanı alınan uridium'lar 3 katı olarak geliyor. Net bilgi için support'a mesaj yollayınız.

İyi forumlar.

4. kartal2670

kartal2670 User

merhaba arkadaşlar ,

bu yeni uygulamayla birlikte karşılaştığınız yeni fiyatlar sizin şuanki size özel olan uri fiyatlarınız , bu fiyatlardan uriyi istediğiniz zaman çekebilirsiniz , katlayacı ( X2 veya X3 ) zamanlarında uri çekmek isterseniz yine bu fiyatlardan X2 ' de 2 kat , X3 ' de 3 kat uri almış olacaksınız , önceki uygulamayla hiç bir farkı yok sadece fiyatlar farklı hepsi o kadar.....

kolay gelsin iyi oyunlar......

5. Peki ya x3 de kaç kere urıdum alabılıyoruz ? diyelım teker teker 3 tane alıcam alınabılınıyor mu ?

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

X3 zamanında istediğiniz kadar ayrı ayrı uri alabilirsiniz bir sınırlaması yok.

7. Selam tabi istediğiniz kadar uri çekebilirsiniz :)

8. bırısı tek çekim için x3 geçerlidir demiştide kafama takılmıştı sagolun

9. Merhaba ,

Oyun girince çıkan indirimli kampanya penceresinden alacağınız tek alımlıktır. Normal olarak Uridium kısmından gidip alırsanız x3 zamanı içinde istediğiniz kadar alım yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

10. Modum merak ettiğimiz şey o kampanyadaki uride 3 e katlanır dimi x3 zamanında

11. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bakın ben şuana kadar paket indirimi ile x3 zamanında uri alıpta katlanmadığını yazan bir kişiyi görmedim bende zamanında 150 bin urilik vardı x3 te aldım ve 450 bin olmuştu eğer zaten alacaksanız uri paket indiriminizi kullanarak alın kaybedecek bir şey yok zaten paket indirim açıklamasında uri dışında alacağınız hiç birşeyde katlanmıyor ibaresi var ve bir değişiklik eğer olmadı ise hala x3 gününde alınabiliyor yakın zamanda alıpta buraya yazan olmadı ama 1-2 ay öncesinde evet ben aldım katlandı bilgi vermek için yazıyorum diyen oldu.

12. Ozaman bu akşam ben alıyorum eğer olursa foruma yazacağım herkez bilsin.

13. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sanırım bende alacağım sanırım karşılıklı yazarız :)

EsCaLaDe5731 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.