500 Saatte Orgeneral Olmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ___NELSON___ tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar global avrupa 3 serverında oynuyorum venüs şirketinde daha önce orgeneralimizi hiç görmedim ilk 9 da yoktu bende 10-11. sıralardadır diye tahmin ediyordum ve bugün karşılaşıp baya şoka uğradım arkadaş 18 seviye 197.sırada 500 saat civarında online süresi var sadece zeta yüzüğü var ve orgeneral bu nasıl olabilir

2. ebedi kapıda bug yapmıştır şeref açığını kullandı yakalanmadı

3. Merhabalar,

Oyun açığını kullanarak kazanç elde edenler mutlaka cezalandırılır. Açık kullandığından şüphelendiğiniz oyuncuyu elinizdeki belge veya kanıtlarla Support ekibine bildirirseniz, incelenip gereken neyse yapılır. Hile İhbarı ve Support İletişim konularında ki detaylı bilgi ile iletişim kurabilirsiniz.

İyi Forumlar

4. Zan-zun

Zan-zun User

cok basit merkez para kazanmak icin otolara ses cikarmiyor adamlar sabah aksam kapi yaptiroyorsa normal olmasi vip inidirim cekiyorsa bann almaz kolay kolay sonucda para gelsinde nasil gelirse gelsin diyor adamlar

yokarda admin yazmis oyun acigi diye botcular bahsetmiyor bile fark etiysen artik bot oyunun bir gercegi onlar kabul etmis haksiz kazanc birsey demiyorlar dedim ya vip inidirim al aylik 25 tl oyunun oyna bunlar ne bann atar nede birsey nerde o eski koca yurekli yonetim

5. Merhabalar,

Botu kabullenmek diye bir şey söz konusu olamaz. Para veren banlanmıyor mantığı yanlış, Nice para yatıran oyuncular bottan ve bugtan banlandı örnekleri mevcut. Eğer öyle olsaydı bot için algoritma ve yazılımlar geliştirilmezdi veya daha önce yapılan binlerce ban hiç olmazdı. Bizim elimizden raporlamaktan başka bir şey gelmiyor. Konu amacından sapmaması için kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Kasım 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.