Öneri 55. Arge

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RΛ¢ØN™»C★« tarafından 28 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

55. Arge olmalımı?

1. Evet

oy sayısı 7
    63,6%
  2. Hayır

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arge sistemi çıkalı baya zaman oldu fakat 50. arge'den sonra bir artış olmadı. Artık 55. arge yapma zamanı geldi diye düşünüyorum. 55 arge olması oyunun çok dengesini bozacağını zannetmiyorum. Eminim ki benim gibi senelerdir hala 50. argede olupta on binlerce boşta araştırma dosyası bekleyenler vardır. Eskiden arge dağıtmak çok zordu ama şimdi kolay yeni başlayan insanlar bile fazla zorluk çekmeden 24-29 arge olabiliyorlar... Çünkü zeta var kapı çifteleri var. Bundan dolayı 55. argeyi abartı bulmayı düşünen var ise rica ediyorum böylede düşünsün...

55. argeye kadar gereken araştırma dosyaları şöyle;

51. ARGE 3504 Araştırma dosyası
    52. ARGE 3907 Araştırma dosyası
    53. ARGE 4511 Araştırma dosyası
    54. ARGE 5316 Araştırma dosyası
    55. ARGE 6322 Araştırma dosyası

Gibi olabilir diye düşündüm. Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum :)

NOT: Oyunu ''Hayır'' kullanan arkadaşlar sebeplerini belirtirlerse gerçekten memnun olacağım. Kendi hesapları daha full olmadığı ama ileride 50 arge olacaklarını düşünmedikleri için mi hayır dediler yoksa mantıklı bir başka cevapları var mı?

Son düzenlenen: 28 Şubat 2021
    Y*A*R*A*S*A bunu beğendi.
  2. Bu argeler kesinlikle can için gelmeli tabi eğer gelirse.Delme modüllü güveli arkadaşlar yüzünden kalkanlarımız çöp oldu.

3. Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.