6 çarpan

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kaluz tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kaluz

kaluz User

galaxi kapılarında çarpan 6 ve 100 enerji desteği işaretli diyelim bu durumda;çıkan 100 desteğin içindakiler her biri 6'la mı çarpılır ? yani diyelimki 100 desteğin içinden 10 kapı parçası çıktı,bu durumda 60 kapı parcası mı olur ?

2. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

hayır o bastıgın 100 destekte ilk çıkan hangisi ise onun 6 katını verir..Yani tamir kuponu çıkarsa 6 tamir kuponu kapı çıkarsa 6 kapı parcası verir...

3. kaluz

kaluz User

yani sadece 1.destek çarpı 6,kalan 99 destek çarpı 1 mi olur? ya ben kapı için uğraşıyom en iyi yöntem nedir,lütfen bilenler fikirlerini yazsın,tşkler

4. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Aynen sadece 1. destek çarpı 6 olur ...Ama sen 100 lü olarak basıyorsan onun içinde senin fark etmedigin farklı çarpanlarda çıkar... Ben senin yerinde olsam 5 li olarak kapıya basarım hemde çarpanları istedigin zaman kullanırsın..Her zaman 6. çarpanı bekleme mesela ben 4. çarpanda basıyorum %50 sinde kapı çıkıyor...Bu arada ben bazen 5 li bazen 1 er 1 er basıyom kapıya...

kaluz bunu beğendi.
  5. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

100 lü basımlarda genelıkle fazla kapı parçası gelmıyor size önerim 5 lı basın kapı şansınız çoğalsın bn genelde hep 5 lı basarım daha avantajlı cepanede fazla gelıyor :)

Keyıflı forumlar

kaluz bunu beğendi.
  6. kaluz

kaluz User

öğretileriniz için teşekkürler

7. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

biz teşekür ederiz yardımcı olabildiyimiz için :)
    kılıtlenmesı uygundur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.