6. seviyede gelen görev katlayıcım teslim edilmedi !

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve shaGGy tarafından 10 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. shaGGy

shaGGy User

Merhabalar. Dün gece sıfırdan bir hesap açıp oyuna tekrar başladım. 6. seviyede gelen görev katlayıcısı paketını satın aldım. saatler gectı fakat paket gelmedı. tekrardan para yatırıp tekrar satın aldım daha sonra yattım. aradan 12-13 saat gectı oyuna gırdım bırde maılımı kontrol ettım. maılıme odeme bıldırım onayı gelmıs 2 adet. Bende gıdıp gezgın paketını satın aldım dırek geldı her sey ama 2 paketınde odemesı onaylanıyor fakat paketler ortalıkta yok. Daha sonra ben oyunda pro lazer gorevımı yapmaya gıttım gorevı tamamladım 1x pro lazer verdı. Boyle bı sacmalık gormedım. Suan bu magdurıyetımı kım karsılayacak merak edıyorum. O kadar tıcket falan attık donus bıle alamadık. Rıca edıyorum sorunum cozulsun ve magdurıyetım gıderılsın.
    Iyı gunler.

2. bunu supporta bildirmen gerekiyor ödeme ile alakalı olan kısımdan sorunun ne ise onu yaz mutlaka dönüş yaparlar ödeme yönteminlede alakalı olabilir bu sorun

3. shaGGy

shaGGy User

Yazdım zaten herhangı bır donus almadım.

4. kaos*06

kaos*06 User

başka paket satın almış olmayasın kanka bazan oluyo yanlışlıkla 2 kat kutu içeriği satın alıyorlar.

5. shaGGy

shaGGy User

yok kankam özellikle baktım yani. halaa haber bıle yok olaydan.

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Support geri dönüş süresi 2 iş günüdür. Bu sebeple bir süre daha bekleyiniz. En kısa sürede gerekli dönüşü yapıp size yardımcı olacaklardır.

İyi forumlar.