6 soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kaluz tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kaluz

kaluz User

1-dolaştığım harita ile mini harita tam senkronize değil gibi,mini haritada sağımda görünen aslında geminin önünde olabiliyor.bu oyunun zorlundan mı böyle ve ayarımı var?
    2-ben kendi petimi bile işaretleyemezken,adamlar beni kamufle halimle 500 hızla giderken şıpdıdak işaretliyor,bu sade benim beceriksizliğimden mi kaynaklı :(
    3-elimde 3 istasyon modülü var,bi klana girip istasyona atsam sonra klandan çıksam bunlar benlemi gelir ? yok gelmezse ihtiyacı olan klanlar A-M-O-N nickine davet atsın
    4-enerji bozdururken çıkan nano-cephane geminin türüne göre farklılık mı gösteriyor ?
    5-spearhead'in felç özelliği vega-şimşek'i etkilemiyor mu
    6-bazı vipliler kutulardan gemi bile çıkardıklarını söylüyor,benim gibi bi beleşciye kutudan en fazla ne çıkar,lf-4 çıkar mı :)

2. 1. Bendede bazen öyle oluyor faqat neden oluyor bilmiyorum.
    2. Oyun tecrübesi denebilir. Görünmezlikte yakalanmamak ta usta işi.
    3.Tekrar geri gelir. (denendi)
    4.Galiba hayır.
    5.Sanırım etkiliyor. Ama sen felç ediciyi kullandığında menzilde olmayabilir vega.
    6. Zeus gününde çok çıktığını söylüyorlar. Ama 5-2de üst üste 2 tane çıkaranlarda var. Faqat ben hep korsan haritalarında açtığım her kutu apis çıkıyor.

kaluz bunu beğendi.
  3. kardeş ben tek bi sorum solem 2 soru cevap sen hep sızma oyun oyna sarı noktalar tıkla crtl bas bastıgın yartıktır ve sıktıgınde ona kamufle bozulur normalin 2 katı uri para fln verir aynıdır darbe sadece kamufle yakalamak için sen antreman yaparsın

4. KARANLIK

KARANLIK User

1-Bu anlık internet hızınızın düşmesi ile ilgili bir durum.

2-El ustalığı gerektirir.Zamanla oynadıkça sizde işaretlersiniz.

3-Evet klandan çıktığınızda sizin ekipmanınıza geri döner.

4-Hayır.

5-Menzili alanındaki özellikleri etkiler.

6-Yeşil kutulardan gemi çıkmaz.Sadece tasarım çıkabilir.Bu şans işidir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.