600k Uridium ile kaç Zeta Açılır ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xbatmanxx tarafından 21 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Kaç zeta

1. 9-10 Zeta açarsın

oy sayısı 3
    25,0%
  2. 10+ zeta açarsın

oy sayısı 9
    75,0%
  1. xbatmanxx

xbatmanxx User

Başlıkta belirttiğim 600k uri + vip + indirim paketi ile kaç zeta açılır daha önce tecrübesi olanlar paylaşabilir mi şimdiden teşekkür ederim

2. kapı başına 100k uri
    6 kapı açıyon
    300k uri geliyor
    3 kapı açıyon
    150k geliyor
    1 kapı açıyon
    50 k geliyor
    1 kapı daha acıyon
    11 kapı açıcan

40k atıcam diyorsan kapı 20dk da biter 4 saat sürer mola filan 6 saate bitirirsin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Mart 2020
    xbatmanxx bunu beğendi.
  3. 40 k atıyordur inş :)

xbatmanxx bunu beğendi.
  4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle forum içerisinde tamamen büyük harf ile yazmak yasaktır, bu sebeple konu başlığınızı düzenledim lütfen tekrarlamayınız.

Sorunuza gelicek olursak tam emin olmamakla beraber 11-15 arası Zeta açabilirsiniz diye düşünüyorum. Buradaki konudan diğer üyelerimizin hangi kapıyı kaç ekstra enerji ile açtıklarını öğrenebilirsiniz.

Forum içerisinde alt alta yazmak yasak olduğundan mesajlarınızı birleştirdim, lütfen tekrarlamayınız. Bunun yerine sol altta bulunan "Düzenle" seçeneğini kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Labtek38

Labtek38 User

Tam rakam veriyorum 15. Çarpanı gelir gelmez kullan enerjileri 5li ve 1 li bas. Tabiki bu dediğim 600 k dan fazla uri varsa geçerli. Mesela 1 milyon vardır. 15 tane yaptığında 400 k kalır. Kapıdan gelenleri de kapıya basmak şartı ve 55 uriye enerji basarak. 1 Zeta yaklaşık -40 k uriye mal oluyor ortalamada.

Luminous bunu beğendi.