Geri bildirim 65 Kutu :)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Soyuz* tarafından 14 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Soyuz*

Soyuz* User

Merhaba arkadaşlar geçen Zeus gününde 60 kutu açmıştım ancak değerli bir malzeme bulamamıştım,
    bugün 65 kutuda:
    2 LF4
    20.000 uridium
    Çok fazla donanım vs. buldum.
    Şans ilk defa yüzüme güldü galiba.
    Birde sürekli lf3 bo2 buluyoruz envanterde çok fazla eşya var 40-50 bo2 60 lf3 kadar bunları napmalıyım?

2. Diğer hangardaki gemilerine koy, satabildiğini sat satamadığını gemilere koy. Başka birşey yapamazsın

Yaşa SEZAR.

Soyuz* bunu beğendi.
  3. Hadi gözün aydın diyelim o zaman :)
    ♠ŚєβдŜŤįдЙ♠67 'nın da dediği gibi hangarda ne kadar işe yaramaz gemi varsa hepsini onlara koy :)

Soyuz* bunu beğendi.
  4. Soyuz*

Soyuz* User

Bazı arkadaşlar hangara giremiyormuş galiba çok eşyadan dolayı ondan sordum

5. Öyle problemler yaşamaya başladığım an Kardeş payı'nda bir sahne var ya hani sat sat sat diye tam olarak yapacağım şey o olur :D

Soyuz* bunu beğendi.
  6. uabwino

uabwino User

Bende cuma günü 100 kutu açıcam bakalım neler çıkıcak

7. Evet bugün güzel içerikler çıktı. Banada Uridium ve LF4 çıktı

8. Soyuz*

Soyuz* User

Herkes mutlu herkes istediğini almış ne güzel hep böyle olsa keşke :)

Qυαѕм bunu beğendi.
  9. Qυαѕм

Qυαѕм User

Gerçekten geçen hafta kutu açıp, yakınan kimseyi görmedim. Zeus gününde yaklaşık 80 kutu açtım, içinden çıkanlar şunlardı:
    1. 20.000 Uridium
    2. Venom Tasarımı
    3. 7 parça Apis
    4. 5 parça Zeus

Soyuz* bunu beğendi.
  10. Soyuz*

Soyuz* User

Benim Zeus facia durumda apisi 2. Kez açtım ancak zeus parçası 5-7 oldu şuana kadar muhtemelen yakın zamanda zeusu açamayacağım

11. Qυαѕм

Qυαѕм User

Ben açabilirim gibi geliyor ama şuan diroitlerimi patlattığım için tallon kesemiyorum ve cubi gruplarına katılamıyorum. 3-3te leonov takılıyorum. En az 1,5 hafta daha lazım ki ben kaybettiğim irisleri toplayayım ama bu arada apis bitmiş, zeus yarılanmış olacaktır.

12. uabwino

uabwino User

Keşke yarın kadar şanslı olsam 100 tane açtım 0 zeus 3 apis parçası çıktı

13. Zeusu açmak istiyorsan kutuları toplu alma yada ayarlardan otamatık 20 tane 20 tane gibi bölerek alırsan oyun son kutularda güzel birşey veriyor elinde olan urıdıumuda kullan diye parça parça al aç birde x3 lerde ve pvplerde dene şansını daha çok zeus bulursun.

Tecrübe ile sabittir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.