Destek 72 Saat Sonrasında Hızlı Gelişim Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Siddeq tarafından 15 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Siddeq

Siddeq User

Arkadaşlar merhabalar.

Totalde 72 saat lik oyun sürem gözüküyor oyunda ve yeni bir oyuncuyum bir çok sorum olacak sizlere yardımlarınızı bekliyorum.

Önce biraz şuan ki durumumdan bahsedeyim.

Gemi Goli-Veteran
    21 LF-3
    1 LF-4
    14 BO2
    14 G3N Hız Jeneratörü
    5 Flax
    2 İris
    10 Arge (6 Sı Dağıtıldı) skylab anca gelişiyor seprom yetmezliği.

14 Level olduk ve 14 level ın bütün görevleri duruyor.
    50m credi ve 65k uri var

Beta ve Gama açık onları bu gün bitirip urileri de alıcaz.

Ufak ufak sorularıma geçeyim.

Pet var 6 Level bunu nasıl hızlıca 8 yaparım?
    Pala toplamaya gidicem seri Zeta dönmek için GG lazım. Pet e 3. zeviye modüller takmalıyım.

Pala toplamaya giderken Citadel alayım diyorum açık arıttırmadan sizin öneriniz nedir?

Bo2 kalkandan vaz geçip Bo3 mü almaya başlayım yoksa ilk işim Lazerleri ve İrisleri mi tamamlamak olsun?

Birleştir den Venom ya da Solace alabiliyorum? Solace mantıklı geldi bana sizce hangisi?

PvP değil NPC için gemi oluşturacam ekstra önerileriniz var mı?

45 milyon TP deyim sonraki level için benden 80 milyon istiyor en yüksek tp veren görev 2 milyon katlayıcılarım ile 3 milyon oluyor görev ağırlık lı mı gideyim cubi gruplarına mı gireyim kasılmak için? (x1 lazer 3500 vuruyor) / Yani kristalon kesmek istesem 4 dakika civarı sürmekte.

İndirim, Vip vs. var. Uri ile hafta sonu kapı açmayı planlıyorum yoksa geminin durumu ortada şuna harcamalısın dediğiniz bir şey var mı?

Eğer etkisini hızlı ve iyi bir şekilde görebilirsem mutlu saatlerde 450.000 uri çekebilirim ki bu son tercihim. Çekersem bu uri ile ne yapmalıyım?

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler

-AnArChY- bunu beğendi.
  2. -AnArChY-

-AnArChY- User

Bence öncelikle gamma ve beta kapını bitir bu kapıları bitirirken petin açık olursa 8 olmasa da 7 olur petinin levelini 8 yapmak için görevleri bitirirkende açık bırakırsan seviyesi artar 8 yaptıkdan sonra hammadde top. ile beraber pala topla citadel tavsiye etmem yavaş gemidir ve senin otolardan hızlı toplayabilmen için hızlı bir gemiye ihtiyacin var vega şimşek varsa içini görür yoksa başka bir vega alarak palladium toplayıp x2 de zeta kapısı dönmelisin şuan için her hafta indirim çekmene gerek yok ama vip bulunsun gemide

3. uzayl80

uzayl80 User

eksikler coook sende
    1 flaxları irislere cevir lf3 ler lf4 yap gemi olarak venom tercihim yada solarce kulanabilirsin bo3 leri halet bo2 ler eskidi artık npc icin venom iyidir kapılarda solarce iyidir ucus düzeni npc icin bariyer derim kapı yapacaksan direk zetaya gir hem uri hem anahtar argeyide zetayla haledersin + havucları fullemeye bak sonrasında kappa girersin hercül icin anahtarlrıda zeusda yada lf4 te ac 2 confi kulancan 1ci confi gemide ful hız yada yarı hız kalkan irislere yarı lf yarı kalkan yada full kalkan cebebilirsin 2 confi herşey yarı yarı yap dengeli olsun irisler yarısı kalkan yarısı lazer tercih senin venomda güclü npc lere tekil basar devam edersin uriyi yeni haritada kasarsın+ petide en iyi sekilde hızlı level alması icinde kapı yaparak elde edersin sadece normal npc keserek leveli pette kasamazsın mecbur kapı yapcan hızlıca gelişimi icin

4. Petin , senin kazandığın tecrübe puanından etkileniyor . Bu da demektir ki görevlerini bitirmeden veya kapı açarsan kapıyı bitirmeden hemen önce petini aktif et , aldığın yüklü miktardaki tecrübe puanından petin de yararlanacaktır . Ancak senin seviyendeki görevler ne kadar tecrübe puanı veriyor bilmiyorum , tatmin edici miktarlarda değil ise cubikon dönmen daha iyi olabilir . Ama kapı açmanı tavsiye ederim , zeta sana çok ama çok iyi gelir . Hem de kolay bir kapı , ekipmanların çok iyi olmasa da yapabilirsin diye düşünüyorum ( elit mermi harcaman gerekebilir ) . Gemi olarak ise , modüllerin olmadığını düşünerek hem solace hem de venom seni mutlu edebilir . Kasılırken yeteneğinden ötürü ve pasif hasarından ötürü venom bir tık daha iyi gelebilir . Bunun dışında palladium toplamak için citadel alman bence pek gerekli değil . Basitçe bigboy ya da phoenix gibi kullanmadığın bir gemiyi 5-2'deki hangara bırakabilirsin , 5-3'te palladium toplayıp ambarını doldurduktan sonra oyundan çıkış alırsın , 5-2'deki gemine geçersin ve palladiumlarını takas edersin . Ben palladium için hızlı gemileri seçmeni öneririm . Citadel kolay bir hedef ve pvp görevi yapanlar tarafından kolayca patlatılıyor :) Full olmadığın için citadel gemisinin tanklığı seni yeterince koruyamaz . 450.000 uri çekebilirim demişsin , darkorbitte gerçek anlamda full olana kadar harcaman gereken urileri düşünürsek 450.000 uri çok küçük bir miktar . Tabi ilerlemeni hızlandırır , ama tatmin olacağını sanmıyorum . Çekersen de gg indiriminin olduğu günlerde zeta dönmek için harcayabilirsin .

5. 450k uri çekcegin parayı vip indirime ver
    biran once 17 level ol chaten yardım iste bir oyuncu bul
    17 level olunca bl gorevlerini hallet ve ZETAAAA kapısına yönel 60 tane yapcan en az
    paladium çok sıkıcı olabiliyor bilgin olsun peti 8 yap hızlıca gorevleri yaparken açık tut

bu konuyu incele

ateistkeci bunu beğendi.
  6. Siddeq

Siddeq User

Arkadaşlar güzel yorumlarınız içni çok teşekkür ederim size. Hepniz özenip uzun uzun yazmışsınız. Ama şu da önemli önce neyi yapmaya başlayım :D

Solace i aldım şuan iris sayımı da 4 e çıkardım. evet hangi adımalrı izleyelim şuan siz söyleyin.

7. level 17 rushluyorsun gorev yaparak 10 pro bitince kutu toplyorsun yada pro bunlar için hız jeneterou ve pet modulu olması yeterli 3 tanede radar

8. ben şeyi merak ettim hangi serverde oynuyorsun , ben de başlamayı düşünüyorum

Siddeq bunu beğendi.
  9. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Yukarıda arkadaşlarımız size birçok örnek söylemiş hepsi uygulanabilir, ,lakin kısa ve öz şekilde benden bahsetmek isterim.

Hızlıca BL görevlerini açmak için 17 seviye olmaya çalışın 17 seviye ardından 10 adet prometheus lazeri veren görevler mevcut bu görevleri yapın. Ardından Palladium yahut npc keserek uridiumu galaksi kapılarına yatırın. Sonrası yukarıda dedikleri gibi de gidebilirrr.

İyi Forumlar.

Siddeq bunu beğendi.
  10. Siddeq

Siddeq User

TR 1-5 deyim.

15 Level a geldim. pet de 8. seviye oldu 4 tanere seviye 3 radar ile toplayıcı 3 aldık artık seri seri 2x gelene kadar pala toplıycaz.