80

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ygafff

ygafff User

sa arkadaşlar 80 tl mobil ödeme çekeceğimde aegis mi alayım yoksa donanımmı aegis alırsam 2. hangara koyacağım şu anda gemi goliath 16 arge 26 lf3 6 bo2 :) gerisi b01

2. Kral-87

Kral-87 User

Merhaba

Ben olsam onla 1 aegis alırdım diğer TL ler le BO2 al veya LF-3 leri Fulleyebilirsin

Alınıyor 30 k urida alınıyor 75 k uri de alınıyo Tasrarım alınıyo dahada var VİP üyelik falan

3. Heterodox

Heterodox User

80 tl bayağı bir uri yapıyor x3te çekersen
    aegis al zaten full iris varsa aegis 26 lazer alıyor kalkan eksiğini giderebilirsin
    kalan uridiumla kalın sıkabilirsin 450k uridiumun olur x3te çektiğinde
    450-250=200k uri
    bu uriyle arge de yapabilirsin kalkanları da fulleyebilirsin
    kalkanları açık arttırmadan yapabilirsin gibime geliyor 21 arge kalın sıkmaya göre dizdiysen arge de yapabilirsin

4. İlk önce aegis. Diğerlerini hem kasarak hemde sonra halledersin ;)

Küçük bir not. Mobil ödeme derken PayToPal ile ödeyeceksen PayToPal ile bir kerede en fazla 70 tllik çekilebilir.

5. TEHLİKE

TEHLİKE User

Benim bildiğim mobil ödeme daha pahalıya geliyor. Onun yeride credi kartı ile ödeme yaparsan x3 te daha karlı çıkabilirsin

6. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Aegis Almanızı Tavsiye Ederim Kasılmanıza Yardımcı Olur.

İyi Forumlar...

7. Merhaba ,

İlk olarak Paytogo ile tek seferde 70 TL 'lik ve genel olarak aylık 300 TL 'lik alışveriş yapabiliyorsunuz.

İyi forumlar.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.