Öneri 9 Gemiye 9 Farklı Özellik

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve нɪÐÐƐЛþØƜƐ尺З44 tarafından 10 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gemi Özellikleri Nasıl ?

1. Çok iyi

52,4%
  2. İyi ama geliştirilmesi lazım

35,7%
  3. Kötü ve Gereksiz

11,9%
  1. Öncelikle merhaba arkadaşlar.
    Uzun bir süredir düşündüğüm gemilere yeni özellikler fikrimi bugün sizlerle paylaşıyorum.
    Detaylı bir konu olucak fikirlerinizi ve desteklerinizi bekliyorum.

Leanov:
    Bildiğiniz üzere leanov gemisi X-4 haritasına kadar gerçekten kasılmak için harikulade bir gemi
    (x2 Lazer Hasarı,x2 Roket Hasarı vs.)

Yeni Leanov Gemisi Özelliği:
    STARJET

Bu özellik aktifken geminiz 25 birim hız,NPC'lere karşı %10 Lazer ve roket hasarı kazanır.Buna karşılık geminin kalkan puanları %30 Azalır.(Yetenek aç-kapat dır. Sadece x-4 haritalarına kadar çalışır.)

Oyundaki neredeyse herkes goliath ve serilerini kullandığı için artık vega serisinin yüzüne bakan kimse kalmadı.O zaman bu gemilere biraz yenilik getirelim?

Vengeance-Revenge:
    Yeni Vengeance-Revenge Gemisi Özelliği:
    Seri Alev "Aktiflik Süresi 30 sn ,Soğuma Süresi 5 dk"

Bu özellik aktif edildiğinde geminin hasar almadığı her 1 saniye için gemi %1 ekstra hasar kazanır.En fazla %20 ye kadar birikebilir.Gemi hasar aldığı an yetenek bozulur.

Örnek vericek olursam düşük seviye bir gemi boss sibelon boss lokum falan keserken bu yeteneği açıcak.Etrafında dönerek doğru bir şekilde vurursa hasar almaz ve yetenegı 30 saniye boyunca kullanmıs olur.Buda son 10 saniye ekstra %25 hasar demektir.

Vengeance Avenger:

Yeni Vengeance-Avenger Gemisi Özelliği:Seri Kalkan"Aktiflik Süresi 30 sn ,Soğuma Süresi 5dk"

Geminin kalkanları 30 saniye boyunca %15 daha az hasar alır.

Goliath-Enforcer:
    Yeni Goliath-Enforcer Gemisi Özelliği:Öfke Kusan "Aktiflik Süresi 30 sn ,Soğuma Süresi 5dk"

Yetenek aktifken gemi %5 ekstra hasar daha kazanır.30 Saniyenin sonunda gemi kritik vuruşa geçer ve kritik vuruş %100 ekstra hasar vurur.Lakin bu vuruş geminizin bataryalarını çok ısıtıcağı için lazerleriniz 3 saniye soğumaya girer(3 Saniye lazer atışı yapamazsınız)

Goliath-Bastion:
    Yeni Goliath-Bastion Gemisi Özelliği:
    Dikenli Kalkan "Aktiflik Süresi 10 sn ,Soğuma Süresi 5dk"

Yetenek aktifken aldığınız hasarın %10'unu size vuran Oyuncu veya NPC'lere yansıtırsınız.
    Buna karşılık lazer hasarınız %10 azalır.

Goliath-Kick:
    Yeni Goliath-Kick Gemisi Özelliği:
    Penaltı! "Aktiflik Süresi 0 sn ,Soğuma Süresi 5dk"

Yetenek aktif edildiğinde hedefinize 5 Salvo art arda lazer vurursanız 5.Vuruşunuzla beraber geminiz hedefinize metal top fırlatır.Topun hasarı 75-125k arası değişir.Topu atarken ıskalama şansınızda vardır.

Goliath-Referee:
    Yeni Goliath-Referee Gemisi Özelliği:
    Kaleye! "Aktiflik Süresi 15 sn ,Soğuma Süresi 5dk"

Yetenek aktif edildiğinde art arda 5 salvo lazer hasarı yerseniz geminiz %20 daha az hasar almaya başlayacaktır.Buna karşılık lazer hasarınız %15 azalacaktır.

Goliath-Goal:A
    Yeni Goliath-Goal Gemisi Özelliği:
    GOL! "Aktiflik Süresi aç-kapa.

Yetenek aktif edildiğinde geminiz ekstra %10 Şeref puanı desteği kazanır.Buna karşılık
    Lazer ve roket hasarınız %10 düşer.Kalkan penatrasyonunuz %10 azalır.Geminin Darbe puanları %10 Azalır.

Goliath-Centaur:
    Yeni Goliath Centaur Gemisi Özelliği:
    Can Çal! "Aktiflik Süresi 15 sn ,Soğuma Süresi 15dk"

Yetenek aktif edildiğinde vurduğunuz lazer hasarınızın %5i darbe puanlarınıza aktarılır.
    Buna karşılık roket hasarınız %30 Azalır.Kalkan puanlarınız ve kalkan penatrasyonunuz %30 Düşer.(Enerji transferiyle geminiz canavara dönüşür.)

Her gemiye bir özellik getirmeye çalıştım.Nedeni herkes aynı gemileri oynuyor farklı bir savaş stratejisi veya farklı gemiler göremiyoruz oyunda.Önerilerinizi ve desteklerinizi bekliyorum.
    İyi oyunlar saygılar...

2. Quenn

Quenn User

+1 yeni gemiler eklendikçe görevlerde istenen özellikle vega gemisi kesme işi sıkıntı oluyor bu şekilde özelliklerle zenginleştirilirlerse kullananlarda artacaktır (kullanmaktan çok kullananı kesmeye yönelik bi yorum oldu sanki ama sarı vegayı kullandımız gibi iyi özellikleri varsa onlarıda kullanırız :D )

3. Destekliyorum, +1.

4. okumadan destekledim yenilik lazım gemilere

5. Quenn

Quenn User

yarısına kadar okudum sonra bıraktım bende şimdi burda okuduğumla normal gemi özellikleri birbirine girecek gece gece kafam kaldırmadı :D

Yılmazcan4747 bunu beğendi.
  6. ben alıştım artık hep aynı konular bi yerden sonra ezberimde 6-7 senedir forumu duzenli okuyorum :D

7. Quenn

Quenn User

normalde okurdum uzunluk farketmez sürekli pdf olarak kitaplar okuduğum için :D sadee gece gece kafam almıyor ondan dolayı yarıd kestim ama okuduğum bile yetti onaylamama :D

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu bölüm kurallarına uygun açmış olduğunuz için teşekkür ederim. Konunuz diğer oyunculardan da destek aldığı sürece raporlarımıza ekleyerek katkıda bulunmaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca an itibariyle Güncelleme ve Fikir Havuzu Index konusuna da eklenmiştir.

İyi forumlar.

9. Aliens

Aliens User

Konunu beğendim; şuan pek müsait olmadığım için ayrıntılı inceleyemedim. Ama konunda epey bir noktanın değişmesine/iyileştirilmesine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Eğer istersen bu konularda sana fikir verebilirim.

10. Şimdi şöyle cyborg , centrion, nemesis, Genelde full yani elit gemiler olarak sayılıyor alt kademeye inildiğinde solace(yükseltme modülleri ile bence çok mantıklı oluyor) Venom spect hatta sentinel dahi kullananlar var Enforcer ve Bastion Zaten spectrum venom solace sentinel diminser 5lisi geldiği zaman fişi çekilmiş tasarımlardır . Kullananlar nostaji olsun yada görüntülerini sevdikleri için kullanıyolar diye düşünüyorum. Asıl konuya gelicek olursak Bu gemilere özellik elbette olabilir ufak tefek düzenleme ve dengeleme olursa neden olmasın :)

11. AtomyTR

AtomyTR User

Gerçekten çok güzel fikirler bunlar. Umarız ki oyuna bu tarz ya da benzeri özellikler eklerler.

12. Delly43

Delly43 User

Kardeşim fikir iyi de geliştir bence bazı yetenekleri gereksiz buldum daha anlamlı olabilirdi mobildeyim yazmakta zorlanıyorum orta oy attım onun için

Hadi Allaha emanet canım kardesim

13. plus gemileri ile gerçekleşti diyebilirmiyiz ?

14. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Köyü görmeden kılavuza gerek yok diyemeyiz. Geldiği zaman pluslar sanırım diyebileceğiz birçok şeye..

Ama genel olarak yeteneklere baktığımızda gelen modül sistemi sayesinde münhasır gemiye yetenek değil genel bir uygulama oldu. Hız, vuruş ve roket gibi oranların artması.

Öneriye baktığımda çoğu modül sisteminin atası gibi izlenim veriyor aslında. :) Bir kısmı ise teknoloji ve diğer gemilerde olan yeteneklerin gelişmemiş versiyonu.

Pluslardan sonra gerçekleşti demek gerekiyor sanırım bu konuya. :)

İyi Uçuşlar!

yılmazcan47 bunu beğendi.
  15. düşüncen çok iyi, ama yeteneklerin soğuma süresi çok fazla, bu yetenekler 3 dakikaya indirilmiş şekilde oyunda eklenirse bu gemiler değer kazanır

Sayfayı Paylaş