Geri bildirim 9.yıl böylemi kutlanır ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -=[...DISTURBED...]=- tarafından 15 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 9.yıl diye kocaman başlık attınız 1 gün kutu çıkarttınız gerisi normal kış etkinliği bana cıkıpta tasarımlar geldi demeyin özellik yok bişe yok görüntü var napim görüntüyü ben ?
    ayrıyetten suanda büyük bir boşluk görüyorum 9.yıl kutlaması denildikten sonra bu 1günde olsa boşluk dün hediye kutu çıktı 11 aralık buz kutusu yani kutuları siz kutlama olaramı sayıyorsunuz ? kutuların çıkması birkere çok normal birşey ve ben normalin dışında hiçbirşey görmedim halada görmüyorum her gece 1den sonra giriş yapıp bakıyorum güzel birşey çıkacakmı diye ama malesef çıkmıyor.şimdi diceksinizki ya ilerde çıkacak biz bişe demiyoruz büyük süprizler gelecek o zaman bende diyorumki gelecekse geleceği güne kadar oyundaki boşluğu kapatın bukadarda olmaz ..böyle 9.yıl kutlanmaz 9.yıl denildikten sonra o 9 yılın hakkını verecek şeyler gelmeli öyle 1 gün kutu cıksın ertesi gün boş geçsin sonra yine normal etkinlikler devam etsin arada başka şeyler kaynat böyle işmi olur ? kutu ile olacak işler değil bunlar lütfen oyuncuların hevesle girip şenşakrak bir şekilde etkinlere katılması yönünde birşeyler getirin 9.yıl kutlamanız buz roketi ve 300 roketlik kapı ise diyecek hiçbirşey yok çünkü bide bu 300 roket veren kapıyı geçen seneki kış etkinliğindede çıkan kapı yani öyle bir reklam yapıyorsunuz ki yere göğe sığdıramıyorsunuz gülüyorum ben cidden gülünç oldu artık. geçen kışta bu roketler geldi bu kutular geldi aynısını katmışsınız yeni bir çalışma yok ısıtıp ısıtıp katıyorsunuz önümüze tasarımlar zaten gereksiz açık konuşuyorum ben kusura bakmayın bu işlerde üstü kapalı konuşulmaz neyse onu söylüyorum.oyun yine aynı tempoda devam ediyor ben oyunu sallayacak bir etkinlik göremiyorum yaptığınız etkinlikler yeri yerinden oynatmalı..heleki 9.yıl dediniz.bende dedim aha şimdi dehşet şeyler yapacaklar bi baktım 2 dene kapı 300 buz roketi 20 dkmı almadı 1günde kutu cıktı :D allah allah gerçekten çok çalışmış uğraşmışsınız 9.yılı kutlamak için .şunuda diyim bu görünüş amaçlı tasarımı yapanların yaşı 15'den yukarı değildir .15 yaşında admin olmaz diyip şimdi cevap verirsiniz ekliyim şunuda yaşı 15 değil düşünceleri 15dir onun.yada daha az. ben darkorbit ekibinde bu görünüş amaçlı oyuncak tasarımları çoçuklara yaptığınızı düşünüyorum sanırım adminler bu oyunu çocukların oynadığını düşünüyor çocuklara yapsanız bile özellik yok diye isyan ederler ?ve tr serverlerinde özellikle 50 55 yaşında insanlar var kardaşım.. yani doğal olarak böyle bir düşünce yarattı.kalkıpta 20 30 yaşında bir oyuncunun bunu beğenmesini beklemeyin o tasarımlar benim yaş sınırıma girmez.''alman adminlere sitem içerir''
    etkinlik demek oyuncuların ellerinde olanın üstüne çıkacağı ve oyuncuları yükselten bir projedir biz yükseldikçe sizlerde yükseleceksiniz.

saygılarımla.

Son düzenlenen: 15 Aralık 2015
  2. ghnengn

ghnengn User

binlerce oyuncunun içindeki sesi paragraf halınde buraya geçirmişsiniz sizi kutluyorum.benim bu konu hakkında görüşüm şudur ki oyun kurucuları gayet sıkıldı bu oyundan yeni hazlar peşindeler ve oyun bir sona doğru sürüklenıyor.

-=[...DISTURBED...]=- bunu beğendi.
  3. Walla Bencede Artık Oyun Sarmıyor Extra Bişeylerin Gelmesi ŞART !
    Heleki 9. Yıl Diyorsunuz Eski Zamanların Etkinleri Daha iyiydi Diye Düşünüyorum.. O Zamanlar Etkinlik Görevleri Güzel Şeyler Veriyordu..
    Gel Gelelim NormaL Oyuna..!
    Artık Yeni Görevler Gelmesi ŞART ! Şuan Gemide Görev Kalmadı Ben Şahsen Oyunu Sadece Görevleri Yapmak için Oynuyorum Kalkıp Adam Kesmekle Uğraşamam..

4. Bence böyle olması iyi olmuş. Bot kullananları banlamiyorlar. En azından özel kutulardan mahrum kalırlar. Bakıyorum duyurulara. 800 hesap kapatılmış diyor. Oyuna giriyorum bütün haritaları geziyorum , bot kullanan adamlar hâlâ toplatiyor. Serverde yaklaşık 1.000 kişi var botcu. Duyurudan sonra hâlâ sayı aynı. Bu hilekarlar oyundan temizlenmedikce hiçbir yenilik gelmez inşallah.

5. Yenilik yolda bugün test edilecek :D Oyunu düzeltmek yerine yenilik arayışındalar.

6. Bu oyuna ilk başladığımda 10 arkadaşımın 10unda da bilgisayar vardı. Şimdi 10 arkadaşımın 2sinde bilgisayar var ve onlarda bilgisayarları kullanılmaz hale gelince yenisini almayacaklar. Bilgisayarların yerini akıllı telefon ve tabletlere bıraktığı bu günlerde bu etkinlik hiç olmamış. Ya darkorbit bu geçişin farkında değil önem vermiyor yada çok farkında önem vermiyor. Yani neticede önem verilmiyor. Bu oyunun eğlencelik yeniliklere değil çok köklü değişikliklere ihtiyacı var.

7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

onlarda farkindadir durumun, bence birseyler yapilmasi icinde calisiyorlar ,zaman almasi sisteme islenmesinden.biraz daha bekleyelim hepimiz ayni dusuncelerdeyiz ama suclayici olmak yerine talepkar olmaliyiz.

8. ben eski darkorbit ekibinde çalışmış biriyim eski ekiptende ayrılmmış biriyim bu 1. 2.gerçekten bir çalışma olsaydı oyuncuları düşünerek oyuncak niyetine tasarımlar gelmezdi en basidi hani yaptıklarını görüyorum tasarımla göz dolduran şeylerdir ama adeta oyuncak niyetine çıkmış özellik yok bunu kim beğenir bide 250 bin uri filan yani gerçekten hakarettir bu çocuklar için yapılsa şu tasarımlar onlar bile özellik niye yok diye sorar ..9.yıl kutlaması diye yediriyorlar bize geçen seneki şeyleri yapma be kardeşim sitemsizmi kalalım bu duruma elbette çalışıyorlar ama çalışmak içinmi yoksa oyuncuların sorunlarını gidermek içinmi ? bu tartışılır.

HaFİFteN-ArıZaLı ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  9. Her yıl daha güzel şeyler yapılması lazım her yılın aynı şekil kutularla, aynı etkinliklerle, kolay görevlerle, kış kapıları gibi kapılarla hep birbirinin benzeri şekilde geçmesi insanı sıkıyor. Ayrıca bazı etkinlikler yeniden gelsin scoremageddon gibi. Son olarak her yıl daha zorlu şeyler çıkarsanız kolay ve daha zorlu olarak. Farklılık lazım oyunun ömrünün uzun olması için anladınız siz beni..

10. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

III. Konu başlığı ve ileti içeriğinin tamamı büyük harflerle, renkli ve kalın yazılmamalıdır. İleti sayısını arttırma amacı ile konulara art arda ileti yazılamaz. Bu kuralın ihlalinde;
    * Gerekli konu başlığı ve/veya ileti düzenlenir, üye uyarılır.
    * Üye aynı şekilde devam ediyorsa 7 gün ila 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır.

Görüşlerinizi buraya bildirin. Forumda sürekli görüşleriniz için konu açıyorsunuz. Eğer oyuna gelen yenilikler vb. için düşünceleriniz var ise öncelikle tartışma/görüşler bölümüne bakınız.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.