Geri bildirim 9.yıl denildi hala düzgün bişe gelmedi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -=[...DISTURBED...]=- tarafından 17 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gece 1den sonra giriyorum bakıyorum bişe gelecekmi diye hiç bi yenilik gelmiyor kış etkinlikleri allaha emanet zaten niye böyle bişe gelmiyecekmi ? bu oyunun hali ne böyle bakın şimdi girdim yeni bişe gelmişmi diye yine gelmemiş kutu cıkıyodu tatmin etmesede iyi kötü cıkıyodu oda yok bu oyundaki eksiklik nedir böyle?daha ne kadar böyle geçecek ? sıkıldım artık

2. Ya kusura bakma dikkat ettimde ne kadar şikayet konusu varsa hepsini sen açıyorsun bari tek birinin üzerinde yürü

3. :) takma kafana.birileri de sürekli şikayet etsin ki aksaklılar/eksiklikler giderilsin.D.O. nun keyfine/olruna kalırsa işimiz; biliyorsundur zaten söylememe gerek yoktur sanırım.

KIYAMET_GÜNÜ bunu beğendi.
  4. evet gercekten etkinlik konusunda sıkıntılar var sunuda anlamıyorum etkinlik yaptıklarında yine kendileri kazanıyor ama etkinlikten kısıyolar:)mesela gg baya iyi veren kutular cıktı herkes katlayıcı aldı yine kendileri kazandı.kaldıki etkinlik oyuna insanları daha cok baglıyor...modlarımız adminlerimizin bu durumu iletmeleri gerek ama iletiyorlarmı onuda bilmiyoruz...

5. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Her etkinlikte sizlerden gelen olumlu ve olumsuz mesajlar iletilmektedir.

Biraz daha bekleyelim. Bana göre bu ayın sonu ve ocak ayı iyi bir etkinlikle geçecek.

Konu uygun yere taşınmıştır.

İyi Forumlar.

6. Aknilox

Aknilox User

eğer güzel bi etkinlik olursa tam da benim tatil zamanıma gelir zaten kaçırırım :)

HaFİFteN-ArıZaLı bunu beğendi.
  7. hangi konuda yürüdüğümü biliyor herkes 9.yıl diye çıktım piyasaya şikayetleriminde arkasındayım bunu ben değil herkes yaşıyor dile getirmeyip susmak çözüm getirmez şikayetler devam edecekki gereği yapılacak.düşüncesindeyim ben canım sıkılınca buraya şikayet yazmıyorum ayrıca oyunda onlineyim sürekli full+full hesabı olan biriyim bu eksikler ister istemez bizlere yansıyor buraya yazıyorum işte çok görmeyin bırakında tepkimizi dile getirelim. siz memnunsanız bişe diyemem sizin görüşünüz.

8. 9 yıl böyle olmamalıydı... çok kötü çok berbat ben daha güzel şeyler bekliyordum. kişileri kutulardan kurtarıp enteresan etkinlikler yapılabilirdi. kutu koydunuz bari r310 da ne :( yeni cazip görevler gelebilrid. ilk kasılmaya başladığımız günlerdeki taş toplama görevleri inanın daha iyi ödül veriyordu.. Yakışmadı darkorbite bu kutlama..

9. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

Dencek cok fazla şey varda kisitlama var iste gorevlerden bıktım arik bu kadar da sacmalik olmaz ilk defa darkta yilbasini gorcektim bi de ustune 9. yilmis ben kim bilir ne etkinlikler ne hediyeler verilcek diye dusundum her yerde buyuk pantolu yazirlarla 9. yil dediniz ama fısssss bombos geciyo sadece adi etkinlik baska hic bisi yok hani hatirlarsiniz 1 haftalik kuiper kapisi icin kutu gelmisti o kutular bile bu etkinlikten kat be kat guzldi lutfen duzeltin su etkinlik gorevlerini ve buzda cikarin lutfen yav adam akilli etkinlik yapin ki oyuncu sayisi artsin millet para yatirsin oyuna zaten istediginizde bu degil mi??

10. Merhaba ,

Arkadaşlar bu etkinlikler 1 hafta yada 10 günde planlanıp olmuyor. Kim bilir ne zaman bunun hazırlığını yaptılar yani öyle he deyince bir şeyler yapılamayacaktır. Kaldı ki zaten iletiyoruz fakat bir değişiklik yapılabilmesi için zaman gerekiyor.

İyi forumlar.

-=[...DISTURBED...]=- bunu beğendi.
  11. onlarıda anlıyoruz adminim fakat 9.yıl hangi gün biliniyor ise o günden öncede çalışmalar yapılabileceğini düşünüyorum.normal bi insan bile doğum gününü tam gününde ne yapacaksa yapar başka zaman yapmanın bir anlamı varmı ? mantığı ile bakıyorum olaya yapmaları gerekirdi fakat yapılmadı hala bekliyoruz bizler tepkide ister istemez bu süreç içerisinde geliyor bizlere hak verilsin biraz .
    iyi forumlar

12. Merhaba ,

11 Aralık'ta kolay ve zor olmak üzere 2 tane kapı geldi. Pek değişik bir şey olur mu olmaz mı şu aşamada bilmiyoruz. Eğer farklı bir bilgi gelirse forumda duyurusu yapılır.

İyi forumlar.

13. Aynen ya.:D
    Oyunda uzun süredir yoktum ama bu etkinlik ,etkinlik tadında geçmedi. Doğum günü kapısı dışında. Çoğu oyuncular kapıyı yaptı ve bitti olay. Hepimizde kapıyı dört gözle bekledik. Etkinlik bir gün sürmüş gibi oldu.Ayrıca kutu içeriklerinin değiştirilmeside gerekiyor artık. Dark orbit 4,5 sene önceki dark orbit değil.Oyuncularda yeni yeni gelişmeye çalışmıyor.:( Verilen görevlerinde ödülleri çok az. :(
    Keşke şu ggsi ,urisi bol kutulardan gelsede ,azıcık şenlense ortalık :D:D Hatta her gün yapmak için beklediğimiz terror kapısı gibi bir kapı baya iyi olurdu:D:D

14. Zaten İstanbul'da kış yaşamadığım için oyunun kış etkinlikleri beni hiç ilgilendirmiyor kış etkinliği görevlerini yapmak yerine aynı süreye kutu toplarım daha iyi :D + Katılıyorum sonuna kadar.

-=[...DISTURBED...]=- bunu beğendi.
  15. PARS admin ayın 9 unda doğum günü ayın 11 nde etkinlik kapısı skoll gelecek dedi ama ayın 9 unda herhangi bir kapı gelmedi yani adminim PARS adminimizin dediği yalan çıktı. Bize ya doğru bilgi iletin yada hiçbişey söylemeyin. Sonuç olarak bizi bilgilendirmek sizin göreviniz.
    İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.